Parlux Magic Sense

100 %
(2 hodnocení)

Proč právě Parlux Alyon Air Parlux Special Diffuser Magic Sense? Parlux Alyon Air Parlux Special Diffuser Magic Sense speciální difuzér pro vysoušení účesů a kudrnatých vlasů. Jeho optimální velikost a rozložení otvorů byly navrženy tak, aby usnadnily vysoušení a vytvoření dokonalé kombinace mezi teplotou a množstvím vydávaného vzduchu, což umožňuje dosáhnout přirozeného vysoušení kudrnatých vlasů za kratší dobu. Jedinečné vlastnosti: Přirozené vysušení v krátkém čase, velká velikost, necuchá vlasy,... Celý popis

Koupit za 760 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Proč právě Parlux Alyon Air Parlux Special Diffuser Magic Sense?
Parlux Alyon Air Parlux Special Diffuser Magic Sense speciální difuzér pro vysoušení účesů a kudrnatých vlasů. Jeho optimální velikost a rozložení otvorů byly navrženy tak, aby usnadnily vysoušení a vytvoření dokonalé kombinace mezi teplotou a množstvím vydávaného vzduchu, což umožňuje dosáhnout přirozeného vysoušení kudrnatých vlasů za kratší dobu.
Jedinečné vlastnosti:
Přirozené vysušení v krátkém čase,
velká velikost,
necuchá vlasy,
15 masážních hrotů,
černé provedení,
k fénům Parlux Alyon
italská výroba.
Jak použít Parlux Special Diffuser Magic Sense?
Umyjte vlasy šamponem, případně aplikujte kondicionér. Vysušte vlasy ručníkem, aplikujte tepelnou ochranu na vlasy, nasaďte difuzér na fén a vysušte do sucha.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Parlux
Typ difuzéry