Páska na prsa Páska na prsa Boops vyřeší problém s vyčuhujícími částmi podprsenky a umožní Vám cítit se v odvážnějších outfitech sebejistě.  Skvěle se hodí k topům s hlubokými výstřihy, holými zády i úzkými ramínky. Podle potřeby dokáže Vaše prsa udržet, přizvednout a vytvarovat, abyste docílila požadovaného efektu. Tělová barva navíc zajistí, že páska splyne s barvou kůže. Pásku si můžete zcela přizpůsobit podle vlastních potřeb a nalepit na několik způsobů. Její silná výdrž díky lékařské pryskyřici... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Páska na prsa
Páska na prsa Boops vyřeší problém s vyčuhujícími částmi podprsenky a umožní Vám cítit se v odvážnějších outfitech sebejistě. 
Skvěle se hodí k topům s hlubokými výstřihy, holými zády i úzkými ramínky. Podle potřeby dokáže Vaše prsa udržet, přizvednout a vytvarovat, abyste docílila požadovaného efektu. Tělová barva navíc zajistí, že páska splyne s barvou kůže.
Pásku si můžete zcela přizpůsobit podle vlastních potřeb a nalepit na několik způsobů. Její silná výdrž díky lékařské pryskyřici zajistí, že Vaše přednosti zůstanou na svém místě.
O pohodlí během nošení se postará příjemný a prodyšný materiál, který se bude chovat jako druhá kůže a okopíruje každý váš pohyb.
  
Hlavní přednosti
NEVIDITELNOST - místo nevkusných ramínek, krásný a čistý dekolt.
POHODLÍ - O vaše maximální pohodlí se postará úplná prodyšnost pásky.
PŘÍJEMNOST - Příjemný pocit zajistí přírodní materiál čisté bavlněné tkaniny.
KOPÍRUJE VÁS - Díky elasticitě materiálu perfektně kopíruje vaše pohyby. 
PŘIZPŮSOBITELNOST - Pásku si upravíte a zastřihnete dle vlastní potřeby.
 
VODĚODOLNOST - Nemusíte se bát, páska vydrží i nechtěné namočení. 
ČESKÉ KOŘENY - Páska je vyvíjena a testována u nás v České republice.
  
 
Silikonová nálepka na bradavky
Nalepovací ochrana bradavek, kterou lze opakovaně používat. Narozdíl od ostatních silikonových ochran je opatřena otvory, které zajistí prodyšnost a maximální pohodlí při nošení i po celý den. Větší průměr 9 cm zajistí perfektní splynutí s tvarem prsa. 
Skvěle se hodí pod pásku na prsa, jako ochrana proti podráždění, ale také jako stoprocentní zakrytí bradavek pro dny bez podprsenky. Její tělová barva plně splyne s kůží a nikdo nepozná, že ji máte.
Díky opakovatelnému použití Vám vydrží týdny a nemusíte nálepky dokola dokupovat. O pohodlí a výdrž během nošení se postará příjemná silikonová nálepka s prodyšnými otvory, která snadno a rychle přilne k tělu.

Hlavní přednosti
PRODYŠNOST - Otvory v silikonu zajistí prodyšnost a pohodlí při nošení.
VELIKOST - Větší průměr 9 cm zajistí 100% zakrytí bradavky a zachování tvaru prsa.
NEVIDITELNOST - Silikon v béžové barvě zcela splyne s barvou kůže.
ZNOVUPOUŽITELNOST - Ochranu bradavek je možné opakovaně použít.
 
Obsah balení

Výhodné balení 2v1 - 1x páska a 1x pár nálepek
Výhodné balení 3v1 - 2x páska a 1x pár nálepek
Cestovní pytlíček BOOPS (aktuálně nedostupné)
Zobrazit více

Parametry

Materiál silikonová