Passion CANNE SET black

100 %
(1 hodnocení)

Komplet Cane má rafinované provedení. Na podprsence i podvazkovém pásu najdete kombinace látek: krajka, síťovina a napodobenina latexu. Podprsenka s kosticemi vypadá jako top s pružnou gumou ve spodní části. To vše ozdobené romantickými mašličkami. Podprsenka se zapíná na dvě délky a podvazkový pás zezadu mašličkou. Na podvazkovém páse si můžete odepnout upínání na punčochy. U kompletu najdete i trojúhelníčková tanga na tenkých, pružných gumičkách. Punčochy k podvazkovému pásu nejsou součástí balení.... Celý popis

Popis

Komplet Cane má rafinované provedení. Na podprsence i podvazkovém pásu najdete kombinace látek: krajka, síťovina a napodobenina latexu. Podprsenka s kosticemi vypadá jako top s pružnou gumou ve spodní části. To vše ozdobené romantickými mašličkami. Podprsenka se zapíná na dvě délky a podvazkový pás zezadu mašličkou. Na podvazkovém páse si můžete odepnout upínání na punčochy. U kompletu najdete i trojúhelníčková tanga na tenkých, pružných gumičkách. Punčochy k podvazkovému pásu nejsou součástí balení.

Vneste do ložnice překvapení. Napodobenina latexu spolu s krajkou tvoří zajímavou kombinaci a u partnera může vyvolávat lehkou dominanci. Ženy, nebojte se riskovat, získáte si tím partnerovu pozornost.

Barva: černá
Zobrazit více

Parametry

Značka Passion
Barva černá