Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Psací potřeby  >  Pastelky

Pastelky

Výrobci:

Wiky  •  Concorde  •  Koh-i-noor  •  Maped  •  Stabilo  •  Faber Castell  •  Kores  •  Staedtler  •  OEM
Nalezeno:    72 produktů

Podobné fráze:

pohadky z pastelky  •  top model pastelky  •  pastelky xxl  •  lego pastelky  •  pastelky trio  •  pastelky 120  •  pastelky jumbo 6ks  •  kores pastelky  •  monet pastelky 6 ks  •  box na pastelky  •  pastelky 100  • 

KOH-I-NOOR Akvarelové pastelky - 36ks

Umělecké soupravy akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Školní pastelky 12 ks

Souprava školních pastelek. Standardní školní pastelky v soupravě po 12 rozdílných barvách. Vhodné pro běžné kreslení. Barevná stopa na papíru je sytá.

Více informací
od 24 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Color´Peps - 18 barev

Ergonomické pastelky mají trojhranné tělo pro lepší uchopení. * Souprava 18 barev v pouzdře * Trojhranné tělo * Měkká odolná tuha * Jasné barvy * Tloušťka tuhy 2,9 mm Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte se na výsledky testu pastelek.

Více informací
od 37 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Progresso - 12 barev

Nedřevěné pastelky v laku. Pastelky se dají použít pro klasické kreslení špičkou, pro stínování celou ořezanou plochou či k roztírání ořezaných částeček prsty. Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte se na výsledky testu pastelek.

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Color´Peps - 12 barev

Ergonomické pastelky mají trojhranné tělo pro lepší uchopení. * Souprava 12 barev v pouzdře * Trojhranné tělo * Měkká odolná tuha * Jasné barvy * Tloušťka tuhy 2,9 mm Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte se na výsledky testu pastelek.

Více informací
od 25 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Color´Peps Duo - oboustranné pastelky

Souprava 12 ks oboustranných pastelek, celkem tedy 24 barev v pouzdře, včetně zlaté a stříbrné. Trojhranné tělo a měkká odolná tuha. Oboustranné pastelky zabírají méně prostoru v penálu. Tloušťka tuhy 2,9 mm. K pastelkám se bude hodit ořezávátko i karton na kreslení. Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte se na výsledky testu pastelek.

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Color´Peps Jumbo - 12 barev

Souprava 12 ks silných pastelek v pouzdře. Trojhranné tělo, měkká odolná tuha, zářivé barvy. Tloušťka tuhy 5 mm. K pastelkám se bude hodit ořezávátko i karton na kreslení. Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte se na výsledky testu pastelek.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3717/18

Umělecká souprava akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí a čistotou barev. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Zakupte produkt Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3717/18 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Koh-i-noor za cenu 56 Kč.

Více informací

Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3718/24

Umělecká souprava akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí a čistotou barev. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Zakupte produkt Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3718/24 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Koh-i-noor za cenu 89 Kč.

Více informací

Olejové pastely Maped ColorPeps Oil Pastels - 12 barev

Trojhranné olejové pastely v silném provedení. Zářivé barvy a vysoké krycí vlastnosti. Mnohostranné využití, barvy je možné vzájemně překrývat a použít techniku škrábání, pro překreslování reliéfního povrchu, atd. Zakupte produkt Olejové pastely Maped ColorPeps Oil Pastels - 12 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 60 Kč.

Více informací

Olejové pastely Maped ColorPeps Oil Pastels - 18 barev

Trojhranné olejové pastely v silném provedení. Zářivé barvy a vysoké krycí vlastnosti. Mnohostranné využití, barvy je možné vzájemně překrývat a použít techniku škrábání, pro překreslování reliéfního povrchu, atd. Zakupte produkt Olejové pastely Maped ColorPeps Oil Pastels - 18 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 89 Kč.

Více informací

Olejové pastely Maped ColorPeps Oil Pastels - 24 barev

Trojhranné olejové pastely v silném provedení. Zářivé barvy a vysoké krycí vlastnosti. Mnohostranné využití, barvy je možné vzájemně překrývat a použít techniku škrábání, pro překreslování reliéfního povrchu, atd. Zakupte produkt Olejové pastely Maped ColorPeps Oil Pastels - 24 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 119 Kč.

Více informací

Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 12 barev

Plastové pastely s trojhranným tělem. Jeden konec se špičkou pro přesné kreslení, druhý plochý pro vybarvování větších ploch. Nezanechávají stopy na rukou a jednoduše se ořezávají. Vydrží 3x déle než standardní voskovky. Zakupte produkt Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 12 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 54 Kč.

Více informací

Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 18 barev

Plastové pastely s trojhranným tělem. Jeden konec se špičkou pro přesné kreslení, druhý plochý pro vybarvování větších ploch. Nezanechávají stopy na rukou a jednoduše se ořezávají. Vydrží 3x déle než standardní voskovky. Zakupte produkt Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 18 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 79 Kč.

Více informací

Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 24 barev

Plastové pastely s trojhranným tělem. Jeden konec se špičkou pro přesné kreslení, druhý plochý pro vybarvování větších ploch. Nezanechávají stopy na rukou a jednoduše se ořezávají. Vydrží 3x déle než standardní voskovky. Zakupte produkt Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 24 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 105 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM raw umber/žlutohnědá 2820080 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v žlutohnědé barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM raw umber/žlutohnědá 2820080 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM dark orange/tmavě oranžová 2820015 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v tmavě oranžové barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM dark orange/tmavě oranžová 2820015 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM Hooker's green/zelená 2820059 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v tmavě zelené barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM Hooker's green/zelená 2820059 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM lemon/žlutá citrón 2820007 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v citrónově žluté barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM lemon/žlutá citrón 2820007 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM black/černá 2820099 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v černé barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM black/černá 2820099 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM rose carmine/růžová karmínová 2820024 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v karmínové barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM rose carmine/růžová karmínová 2820024 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM light carmine/červeno hnědá 2820027 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v červenohnědé barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM light carmine/červeno hnědá 2820027 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM pink madder lake/růžová 2820029 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v růžová barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM pink madder lake/růžová 2820029 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM blue violet/modrofialová 2820037 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v modrofialová barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM blue violet/modrofialová 2820037 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM light cobalt/světlá kobaltová 2820044 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v modrá - světle kobaltová barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM light cobalt/světlá kobaltová 2820044 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM light blue/světle modrá 2820047 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM ve světle modré barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM light blue/světle modrá 2820047 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM moss green/mechově zelená 2820068 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v mechově zelené barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM moss green/mechově zelená 2820068 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM gold ochre/ zlatá 2820083 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v zlaté barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM gold ochre/ zlatá 2820083 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Gelové pastely MAPED Color’Peps - 6 barev

Gelové pastely na vodní bázi s trojhrannou úchopovou částí - rozmývatelné vodou. Ochranné plastové tělo s otočným mechanismem zabraňuje zašpinění rukou. Zářivé barvy a vysoké krycí vlastnosti. Vhodné pro děti od 3 let. Zakupte produkt Gelové pastely MAPED Color’Peps - 6 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 89 Kč.

Více informací

Pastelka GROOVE SLIM pale geranium lake/červená pelargonie 2820021 12ks

Jednotlivá pastelka GROOVE SLIM v červené barvě. Pastelka se velmi dobře drží díky novému ergonomickému trojhrannému designu. Je opatřena výřezy pro snadný a správný úchop. Vhodné i pro leváky. Pastelky jsou zdravotně nezávadné. Balení 12 ks. Zakupte produkt Pastelka GROOVE SLIM pale geranium lake/červená pelargonie 2820021 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Lyra za cenu 10 Kč.

Více informací

Sada pastelek "Noris Colour", trojůhelníkový tvar, 12 barev, STAEDTLER

Barevné pastelky vyrobené z inovativní suroviny Wopex. Mají ergonomický trojúhelníkový tvar. Jasné barvy.V balení: 12 Zakupte produkt Sada pastelek "Noris Colour", trojůhelníkový tvar, 12 barev, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 129 Kč.

Více informací

Mozaika kuličková s pinzetou malá 250 ks plast 12x12cm v krabičce

1 ks <Strong> Mozaika kuličková malá 250 ks plast 12x12cm v krabičce. </Strong> <br /> <br /><strong>Upozornění! </strong> <br /><strong>V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.</strong> <br />

Více informací

Dopravní prostředky dřevěné naučné

Veselé barevné dopravní prostředky. Výrobek je ze dřeva a díky otvoru v každém z tvaru, se dají navlékat na šňůrku. Upozornění ! V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.

Více informací

Barevné pastelky s gumou &quot;Noris Club&quot;, 12ks, sada, šestihranné, STAEDTLER

12ti dílná sada pastelek s gumou na konciv papírové krabičcetvar: šestihrannýsnadno smazatelná tuhaA·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomeníměkká tuha, sytá barvas certifikátem PEFCV balení: 12 Zakupte produkt Barevné pastelky s gumou "Noris Club", 12 barev, sada, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 85 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Club&quot; sada+grafitová tužka a pryž, 12 různýchks, šestihranné, STAEDTLER

12ti dílná sada v papírové krabičce + tužky a pryž zdarma tvar: šestihranný A·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomení měkká tuha, sytá barva s certifikátem PEFC V balení: 14 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club" sada+grafitová tužka a pryž, 12 různých barev, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 65 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Colour&quot;, 20+4 mixks, šestihranné, STAEDTLER

Pastelky vyrobeny z inovativního materiálu WOPEXTradiční šestiúhelníkový tvarDesigh s atraktivním proužkemVysoká odolnost proti lámáníZářivé barvyErgonomický povrchS certifikátem PEFCV balení: 24 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Colour", 20+4 mix barev, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 99 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Club&quot; sada, 6ks, trojhranná, STAEDTLER

6ti dílná sada v papírové krabičcetvar: trojhrannýatraktivní design s hvězdami, políčko pro jménoA·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomeníměkká tuha, sytá barvas certifikátem PEFCV balení: 6 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club" sada, 6 barev, trojhranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 54 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Club&quot;, sada,12ks, trojhranná, STAEDTLER

12ti dílná sada v papírové krabičcetvar: trojhrannýatraktivní design s hvězdami, políčko pro jménoA·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomeníměkká tuha, sytá barvas certifikátem PEFCV balení: 12 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", sada,12 barev, trojhranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 89 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Club&quot;, 24ks, trojhranná, STAEDTLER

"Noris Club" barevné pastelky ergonomický trojúhelníkový tvar měkká tuha popisovatelný povrch A·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomení aktraktivně vzorované tělo tužky průměr tuhy: 2,9 mm V balení: 24 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 24 barev, trojhranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 99 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Colour&quot;, 10+2 mixks, šestihranné, STAEDTLER

Pastelky vyrobeny z inovativního materiálu WOPEXTradiční šestiúhelníkový tvarDesigh s atraktivním proužkemVysoká odolnost proti lámáníZářivé barvyErgonomický povrchS certifikátem PEFCV balení: 12 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Colour", 10+2 mix barev, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 54 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Club&quot;, 24ks, šestihranná, STAEDTLER

24ti dílná sada v papírové krabičcetvar: šestihrannýA·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomeníměkká tuha, sytá barvas certifikátem PEFCV balení: 24 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 24 barev, šestihranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 129 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Club&quot;, 12ks, šestihranné, STAEDTLER

12ti dílná sada v papírové krabičcetvar: šestihrannýA·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomeníměkká tuha, sytá barvas certifikátem PEFCV balení: 12 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 12 barev, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 69 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Club&quot;, 12ks, trojhranná, STAEDTLER

"Noris Club" barevné pastelky ergonomický trojúhelníkový tvar měkká tuha popisovatelný povrch A·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomení aktraktivně vzorované tělo tužky průměr tuhy: 2,9 mm V balení: 12 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 12 barev, trojhranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 54 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Club&quot;, 12+4ks, trojhranná, STAEDTLER

"Noris Club" barevné pastelky v akčním balení ergonomický trojúhelníkový tvar měkká tuha popisovatelný povrch A·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomení aktraktivně vzorované tělo tužky průměr tuhy: 2,9 mm V balení: 16 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 12+4 barev, trojhranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 89 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Club&quot;, 12ks + tužka, sada, šestihranné, STAEDTLER

tvar: šestihrannýA·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomeníměkká tuha, sytá barvas certifikátem PEFCV balení: 13 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 12 barev + tužka, sada, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 69 Kč.

Více informací

Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3715/6

Umělecká souprava akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí a čistotou barev. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Zakupte produkt Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3715/6 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Koh-i-noor za cenu 25 Kč.

Více informací

Voskovky Koh-i-noor 8234/24ks kulaté

Souprava voskovek s kulatým tělem v papírové krabičce. Balení obsahuje 24 ks (barev). Vlastnosti produktu: - Kulaté tělo. - Délka voskovky 80 mm, průměr 7,8 mm Zakupte produkt Voskovky Koh-i-noor 8234/24ks kulaté z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Koh-i-noor za cenu 19 Kč.

Více informací

Podobné fráze:

pastelky 100  •  penal na pastelky  •  pastelky faber  •  pastelky sady  •  lyra pastelky  •  mini pastelky  •  pastelky za 420 kc  •  pastelky 36ks  •  pastelky 48 barev  •  pastelky kores  •  nelamave pastelky  •  maped pastelky 72  •  jumbo pastelky  •  pastelky fixy  •  pastelky 12ks  •  sada pastelky 72 ks  •  kvalitni pastelky  •  mekke pastelky  •  na pastelky box  •  pastelky aqua  •