Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Psací potřeby  >  Pastelky

Pastelky

Výrobci:

Wiky  •  Concorde  •  Koh-i-noor  •  Maped  •  Stabilo  •  Faber Castell  •  Kores  •  Staedtler  •  OEM
Nalezeno:    60 produktů

Podobné fráze:

maped pastelky 72  •  jumbo pastelky  •  pastelky fixy  •  pastelky do vany  •  pohadky z pastelky  •  monet pastelky 6 ks  •  pastelky jumbo 6ks  •  pastelky groove  •  wiky pastelky  •  pevne pastelky  •  pastelky 72 ks  • 

Maped Color´Peps - 12 barev

Ergonomické pastelky mají trojhranné tělo pro lepší uchopení. * Souprava 12 barev v pouzdře * Trojhranné tělo * Měkká odolná tuha * Jasné barvy * Tloušťka tuhy 2,9 mm Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte se na výsledky testu pastelek.

Více informací
od 25 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Akvarelové pastelky - 36ks

Umělecké soupravy akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Školní pastelky 12 ks

Souprava školních pastelek. Standardní školní pastelky v soupravě po 12 rozdílných barvách. Vhodné pro běžné kreslení. Barevná stopa na papíru je sytá.

Více informací
od 24 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Color´Peps - 18 barev

Ergonomické pastelky mají trojhranné tělo pro lepší uchopení. * Souprava 18 barev v pouzdře * Trojhranné tělo * Měkká odolná tuha * Jasné barvy * Tloušťka tuhy 2,9 mm Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte se na výsledky testu pastelek.

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Progresso - 12 barev

Nedřevěné pastelky v laku. Pastelky se dají použít pro klasické kreslení špičkou, pro stínování celou ořezanou plochou či k roztírání ořezaných částeček prsty. Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte se na výsledky testu pastelek.

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Color´Peps Duo - oboustranné pastelky

Souprava 12 ks oboustranných pastelek, celkem tedy 24 barev v pouzdře, včetně zlaté a stříbrné. Trojhranné tělo a měkká odolná tuha. Oboustranné pastelky zabírají méně prostoru v penálu. Tloušťka tuhy 2,9 mm. K pastelkám se bude hodit ořezávátko i karton na kreslení. Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte se na výsledky testu pastelek.

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Color´Peps Jumbo - 12 barev

Souprava 12 ks silných pastelek v pouzdře. Trojhranné tělo, měkká odolná tuha, zářivé barvy. Tloušťka tuhy 5 mm. K pastelkám se bude hodit ořezávátko i karton na kreslení. Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte se na výsledky testu pastelek.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3717/18

Umělecká souprava akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí a čistotou barev. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Zakupte produkt Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3717/18 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Koh-i-noor za cenu 56 Kč.

Více informací

Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3718/24

Umělecká souprava akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí a čistotou barev. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Zakupte produkt Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3718/24 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Koh-i-noor za cenu 89 Kč.

Více informací

Olejové pastely Maped ColorPeps Oil Pastels - 24 barev

Trojhranné olejové pastely v silném provedení. Zářivé barvy a vysoké krycí vlastnosti. Mnohostranné využití, barvy je možné vzájemně překrývat a použít techniku škrábání, pro překreslování reliéfního povrchu, atd. Zakupte produkt Olejové pastely Maped ColorPeps Oil Pastels - 24 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 119 Kč.

Více informací

Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 12 barev

Plastové pastely s trojhranným tělem. Jeden konec se špičkou pro přesné kreslení, druhý plochý pro vybarvování větších ploch. Nezanechávají stopy na rukou a jednoduše se ořezávají. Vydrží 3x déle než standardní voskovky. Zakupte produkt Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 12 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 54 Kč.

Více informací

Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 18 barev

Plastové pastely s trojhranným tělem. Jeden konec se špičkou pro přesné kreslení, druhý plochý pro vybarvování větších ploch. Nezanechávají stopy na rukou a jednoduše se ořezávají. Vydrží 3x déle než standardní voskovky. Zakupte produkt Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 18 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 79 Kč.

Více informací

Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 24 barev

Plastové pastely s trojhranným tělem. Jeden konec se špičkou pro přesné kreslení, druhý plochý pro vybarvování větších ploch. Nezanechávají stopy na rukou a jednoduše se ořezávají. Vydrží 3x déle než standardní voskovky. Zakupte produkt Plastové pastely Maped ColorPeps Plasticlean - 24 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 105 Kč.

Více informací

Gelové pastely MAPED Color’Peps - 6 barev

Gelové pastely na vodní bázi s trojhrannou úchopovou částí - rozmývatelné vodou. Ochranné plastové tělo s otočným mechanismem zabraňuje zašpinění rukou. Zářivé barvy a vysoké krycí vlastnosti. Vhodné pro děti od 3 let. Zakupte produkt Gelové pastely MAPED Color’Peps - 6 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Pastely od výrobce Maped za cenu 89 Kč.

Více informací

Voskovky Koh-i-noor Trio Wax 8274/24ks 8,2mm trojhranné

Souprava trojhraných voskovek v papírové krabičce. Balení obsahuje 24 ks (barev). Vlastnosti produktu: - Trojhranné tělo - Délka voskovky 90 mm, průměr 8,2 mm Zakupte produkt Voskovky Koh-i-noor Trio Wax 8274/24ks 8,2mm trojhranné z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Koh-i-noor za cenu 24 Kč.

Více informací

Voskovky Koh-i-noor 8234/24ks kulaté

Souprava voskovek s kulatým tělem v papírové krabičce. Balení obsahuje 24 ks (barev). Vlastnosti produktu: - Kulaté tělo. - Délka voskovky 80 mm, průměr 7,8 mm Zakupte produkt Voskovky Koh-i-noor 8234/24ks kulaté z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Koh-i-noor za cenu 19 Kč.

Více informací

Voskovky Koh-i-noor Trio Wax 8274/24ks 10mm trojhranné

Souprava trojhraných voskovek v papírové krabičce. Balení obsahuje 24 ks (barev). Vlastnosti produktu: - Trojhranné tělo - Délka voskovky 90 mm, průměr 10 mm Zakupte produkt Voskovky Koh-i-noor Trio Wax 8274/24ks 10mm trojhranné z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Koh-i-noor za cenu 32 Kč.

Více informací

Barevné pastelky s gumou "Noris Club", 12ks, sada, šestihranné, STAEDTLER

12ti dílná sada pastelek s gumou na konciv papírové krabičcetvar: šestihrannýsnadno smazatelná tuhaA·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomeníměkká tuha, sytá barvas certifikátem PEFCV balení: 12 Zakupte produkt Barevné pastelky s gumou "Noris Club", 12 barev, sada, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 85 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Club" sada+grafitová tužka a pryž, 12 různýchks, šestihranné, STAEDTLER

12ti dílná sada v papírové krabičce + tužky a pryž zdarma tvar: šestihranný A·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomení měkká tuha, sytá barva s certifikátem PEFC V balení: 14 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club" sada+grafitová tužka a pryž, 12 různých barev, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 65 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Colour", 10+2 mixks, šestihranné, STAEDTLER

Pastelky vyrobeny z inovativního materiálu WOPEXTradiční šestiúhelníkový tvarDesigh s atraktivním proužkemVysoká odolnost proti lámáníZářivé barvyErgonomický povrchS certifikátem PEFCV balení: 12 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Colour", 10+2 mix barev, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 54 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Club", 24ks, šestihranná, STAEDTLER

24ti dílná sada v papírové krabičcetvar: šestihrannýA·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomeníměkká tuha, sytá barvas certifikátem PEFCV balení: 24 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 24 barev, šestihranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 129 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Club", 12ks, šestihranné, STAEDTLER

12ti dílná sada v papírové krabičcetvar: šestihrannýA·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomeníměkká tuha, sytá barvas certifikátem PEFCV balení: 12 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 12 barev, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 69 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Club", 12ks, trojhranná, STAEDTLER

"Noris Club" barevné pastelky ergonomický trojúhelníkový tvar měkká tuha popisovatelný povrch A·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomení aktraktivně vzorované tělo tužky průměr tuhy: 2,9 mm V balení: 12 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 12 barev, trojhranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 54 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Club", 12+4ks, trojhranná, STAEDTLER

"Noris Club" barevné pastelky v akčním balení ergonomický trojúhelníkový tvar měkká tuha popisovatelný povrch A·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomení aktraktivně vzorované tělo tužky průměr tuhy: 2,9 mm V balení: 16 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 12+4 barev, trojhranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 89 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Club", 12ks + tužka, sada, šestihranné, STAEDTLER

tvar: šestihrannýA·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomeníměkká tuha, sytá barvas certifikátem PEFCV balení: 13 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 12 barev + tužka, sada, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 69 Kč.

Více informací

Voskovky "Noris Club Super Jumbo", 8 barev, maxi, STAEDTLER

8 dílná sada v papírové krabičce průměr: 14 mm navrženy pro dětské ruce ideální pro velké plochy papírový obal s políčkem pro jméno odolné proti lámání V balení: 8 Zakupte produkt Voskovky "Noris Club Super Jumbo", 8 barev, maxi, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Staedtler za cenu 79 Kč.

Více informací

Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3716/12

Umělecká souprava akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí a čistotou barev. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Zakupte produkt Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3716/12 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Koh-i-noor za cenu 44 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Club", sada,12ks, trojhranná, STAEDTLER

12ti dílná sada v papírové krabičce tvar: trojhranný atraktivní design s hvězdami, políčko pro jméno A·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomení měkká tuha, sytá barva s certifikátem PEFC V balení: 12 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", sada,12 barev, trojhranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 89 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Colour", 20+4 mixks, šestihranné, STAEDTLER

Pastelky vyrobeny z inovativního materiálu WOPEXTradiční šestiúhelníkový tvarDesigh s atraktivním proužkemVysoká odolnost proti lámáníZářivé barvyErgonomický povrchS certifikátem PEFCV balení: 24 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Colour", 20+4 mix barev, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 99 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Club" sada, 6ks, trojhranná, STAEDTLER

6ti dílná sada v papírové krabičce tvar: trojhranný atraktivní design s hvězdami, políčko pro jméno A·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomení měkká tuha, sytá barva s certifikátem PEFC V balení: 6 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club" sada, 6 barev, trojhranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 54 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Club", 24ks, trojhranná, STAEDTLER

"Noris Club" barevné pastelky ergonomický trojúhelníkový tvar měkká tuha popisovatelný povrch A·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomení aktraktivně vzorované tělo tužky průměr tuhy: 2,9 mm V balení: 24 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 24 barev, trojhranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 99 Kč.

Více informací

Barevné pastelky "Noris Club", 12ks, poloviční délka, šestihranná, STAEDTLER

12ti dílná sada v papírové krabičce poloviční délka pastelek tvar: šestihranný A·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomení měkká tuha, sytá barva s certifikátem PEFC V balení: 12 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 12 barev, poloviční délka, šestihranná, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 49 Kč.

Více informací

Pastelky školní Koh-i-noor 3551/6

Sada 6-ti kusů školních šestihranných pastelek Koh-i-noor č. 3551/6. Syté barvy. Měkká nelámavá tuha. Zakupte produkt Pastelky školní Koh-i-noor 3551/6 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Koh-i-noor za cenu 12 Kč.

Více informací

Mozaika kuličková s pinzetou malá 250 ks plast 12x12cm v krabičce

1 ks <Strong> Mozaika kuličková malá 250 ks plast 12x12cm v krabičce. </Strong> <br /> <br /><strong>Upozornění! </strong> <br /><strong>V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.</strong> <br />

Více informací

Sada pastelek &quot;Noris Colour&quot;, trojůhelníkový tvar, 12 barev, STAEDTLER

Barevné pastelky vyrobené z inovativní suroviny Wopex. Mají ergonomický trojúhelníkový tvar. Jasné barvy.V balení: 12 Zakupte produkt Sada pastelek "Noris Colour", trojůhelníkový tvar, 12 barev, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 129 Kč.

Více informací

Barevné pastelky &quot;Noris Club&quot;, 24ks, sada, šestihranné, STAEDTLER

24ti dílná sada v papírové krabičce (2 řady)tvar: šestihrannýA·B·S – bílá ochranná vrstva zvyšuje odolnost proti zlomeníměkká tuha, sytá barvas certifikátem PEFCV balení: 24 Zakupte produkt Barevné pastelky "Noris Club", 24 barev, sada, šestihranné, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Staedtler za cenu 129 Kč.

Více informací

HERLITZ Pastelky Jumbo 10 barev (silné)

Barevná zábava s pastelkami - do školy i pro kreslení doma! Silné pastelky s tuhou o tloušťce 0,5 cm. Vyrobené z lakovaného dřeva v odpovídající barvě tuhy. Balení obsahuje deset pastelek (černá, hnědá, tmavě zelené, světle zelená, tmavě modrá, světle modrá, růžová, červená, oranžová a žlutá). Délka pastelek cca 17,5 cm. Výrobek má certifikační značku FSC, svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem.

Více informací

PELIKAN Voskové pastelky Myška 6ks

Sada 6 kusů voskových pastelek se speciálním tvarem pro snadné uchopení i pro ty nejmenší. Voskovky mají různé barvy (zelená, oranžová, fialová, červená, modrá a žlutá). Délka voskovky: cca 6 cm

Více informací

ASTRA Pastelky trojboké 12ks s ořezávátkem

Souprava 12 kusů ergonomických pastelek Astra a ořezávátka. Pastelky mají měkkou odolnou tuhu a snadno se ořezávají. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení.

Více informací

ASTRA Pastelky trojboké 24ks s ořezávátkem

Souprava 24 kusů ergonomických pastelek Astra a ořezávátka. Pastelky mají měkkou odolnou tuhu a snadno se ořezávají. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení.

Více informací

ASTRA Pastelky metalické 12ks s ořezávátkem

Souprava 12 kusů metalických pastelek Astra s ořezávátkem. Pastelky jsou vyrobeny z černého dřeva, mají kulatý tvar a měkkou odolnou tuhu.

Více informací

Voskovky Koh-i-noor Trio Wax 8272/12ks 10mm trojhranné

Souprava trojhraných voskovek v papírové krabičce. Balení obsahuje 12 ks (barev). Vlastnosti produktu: - Trojhranné tělo - Délka voskovky 90 mm, průměr 10 mm Zakupte produkt Voskovky Koh-i-noor Trio Wax 8272/12ks 10mm trojhranné z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Koh-i-noor za cenu 16 Kč.

Více informací

MAPED Pastelky trojboké Color'Peps Animals 12ks

Souprava 12 kusů ergonomických pastelek MAPED Color'Peps se zvířecími motivy. Pastelky mají jasné barvy a měkkou odolnou tuhu. Trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení. Tloušťka tuhy: 2,9 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací

Pastelky školní Koh-i-noor 3553/18

Sada 18-ti kusů školních šestihranných pastelek Koh-i-noor č. 3553/18. Syté barvy. Měkká nelámavá tuha. Zakupte produkt Pastelky školní Koh-i-noor 3553/18 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Koh-i-noor za cenu 34 Kč.

Více informací

Voskovky &quot;Noris Club&quot;, 8 barev, průměr 8 mm, STAEDTLER

8ti dílná sadaPrůměr: 8 mmV papírovém obalu s políčkem pro jménoV balení: 8 Zakupte produkt Voskovky "Noris Club", 8 barev, průměr 8 mm, STAEDTLER z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Staedtler za cenu 29 Kč.

Více informací

Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3715/6

Umělecká souprava akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí a čistotou barev. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby. Zakupte produkt Pastelky akvarelové Koh-i-noor 3715/6 z kategorie Výtvarné potřeby | Pastelky od výrobce Koh-i-noor za cenu 25 Kč.

Více informací

Voskovky Maped Color&#039;Peps Wax - 24 barev

Voskovky s trojhranným tělem. Jasné barvy, měkký vosk. Nezanechávají stopy na rukou, tělo je kryto papírem. Průměr voskovky 9 mm. Zakupte produkt Voskovky Maped Color'Peps Wax - 24 barev z kategorie Výtvarné potřeby | Voskovky od výrobce Maped za cenu 49 Kč.

Více informací

Podobné fráze:

pastelky 72 ks  •  pastelky colorino  •  pastelky ico 6 ks  •  pastelky 24ks  •  pastelky neon  •  barevne pastelky  •  blender pastelky  •  box na pastelky  •  kores pastelky  •  pastelky trio  •  pastelky 120  •  omega pastelky  •  pastelky 144  •  pastelky 3v1  •  pastelky 48 maped  •  pastelky cena  •  pastelky concorde  •  pastelky koh  •  pastelky magic 12  •  pastelky maped 72  •