Transparentní samolepicí fólie na okna samolepicí fólie na sklo - okenní fólie - fólie na okno   POPIS samolepicí fólie na okno Transparentní samolepící fólie na sklo resp. okenní fólie jsou vyrobeny z PVC a představují ideální prostředek k dekoraci oken, skel, zrcadel, prosklených dveří, sprchových koutů či různých dělících stěn a zástěn pro vytvoření diskrétní zóny. Nespornými výhodami průhledných fólií je jejich cenová dostupnost, snadné použití a možnost rozvoje vlastní zručnosti a kreativity.... Celý popis

Koupit za 54 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Transparentní samolepicí fólie na okna

samolepicí fólie na sklo - okenní fólie - fólie na okno

 

POPIS samolepicí fólie na okno

Transparentní samolepící fólie na sklo resp. okenní fólie jsou vyrobeny z PVC a představují ideální prostředek k dekoraci oken, skel, zrcadel, prosklených dveří, sprchových koutů či různých dělících stěn a zástěn pro vytvoření diskrétní zóny. Nespornými výhodami průhledných fólií je jejich cenová dostupnost, snadné použití a možnost rozvoje vlastní zručnosti a kreativity.

 

Standardní samolepicí fólie
PATIFIX a GEKKOFIX
Renovační samolepicí fólie
DIMEX

 

Transparentní fólie mají na spodní vrstvě fólie lepidlo, které je chráněno krycím silikonovým papírem. Fólie na sklo jsou speciálně upravené k tomu, aby propouštěly světlo, ale aby byly současně do jisté míry neprůhledné. Stupeň průhlednosti závisí na vzoru a použité zrnitosti. Materiál je natolik pevný, že současně chrání sklo proti rozbití.

POUŽITÍ samolepicí okenní fólie

Potřebujete prosklený prostor decentně a vkusně rozdělit do několika částí a přitom v místnosti vytvořit pocit soukromí se zachováním přirozeného zdroje slunečního světla? Nebo si třeba jen přejete částečně zneprůhlednit určitá diskrétní místa ve vašem domě či bytě, jakými jsou například sprchovací kouty či okna v koupelně nebo sklepě? Všechny tyto problémy jednoduše vyřešíte použitím transparentních fólií na sklo.

samolepicí okenní fólie na sklo

Vybírat si můžete z mnoha bezbarvých, mléčných nebo barevných vzorů. Snadná aplikace a široká škála barevných vzorů dělá ze samolepicích fólií ten pravý materiál pro dekoraci prakticky jakýchkoli nesavých povrchů (sklo, plast, kov, lamino, umakart, lakované dřevo, obklady a jiné hladké nesavé plochy). Transparentní samolepící fólie doporučujeme lepit zejména na sklo a jiné nesavé průhledné materiály, na kterých vynikne jejich účel použití nejlépe.

VLASTNOSTI samolepicí okenní fólie

pevnost, odolnost, omyvatelnost
široké možnosti použití
různá míra průhlednosti (dle vzoru a zrnitosti)
snadná aplikace a nenáročná údržba

ROZMĚRY samolepicí fólie na sklo

Originální balení role samolepicí tapety (tzn. nerozbalené) má návin 15 metrů a je dostupné ve 3 standardních šířkách:

šířka 45 cm

šířka 67,5 cm

šířka 90 cm

MINIMÁLNÍ ODBĚR

Minimální objednávka je 1 metr fólie. Samolepicí fólie prodáváme pouze po celých metrech. Při objednání množství většího než 1 m, obdržíte fólii vždy v jednom kuse (tzn. nestřiženou).

 

U objednávek menšího množství metrů fólie, než představuje originální balení (tzn. 1 role), je toto zboží dle § 1837 písm. d) občanského zákoníku považováno za zboží upravené podle přání spotřebitele. V takovém případě nelze využít 14-denní lhůtu pro vrácení zboží bez udání důvodu.

LEPENÍ samolepicí tapety

Podklad: čistý, hladký a nesavý povrch
Použití: renovace a dekorace oken, skel, zrcadel, dělících stěn a jiných skleněných či nesavých deskových zástěn
Podrobný popis: Fólii je možné nalepit na jakýkoli nesavý podklad (laminát, umakart, plech, sklo, plast, lakované dřevo, dřevotříska apod.). Fólii lze rovněž využít k renovaci starého nábytku, skříněk či kuchyňských linek nebo jen k zakrytí nedokonalosti věcí poznamenaných časem. Fólii je možné aplikovat také na dětský nábytek, hračky, knihy či sešity. Různé motivy se velmi snadno vystřihují a aplikují na upravené hladké a nesavé povrchy. Více informací naleznete v následující záložce nebo v sekci NÁVODY.

 
Zobrazit více

Parametry

Barva Průhledná
Výrobce Patifix
Materiál samolepicí fólie
Samolepící ano
Motiv ornamenty