Ohrádka pro štěňata a další zvířata PAWHUT D06-107V02BK, 8 panelů, 80x60 cm Ohrádka pro štěňata a další zvířata, stabilní odolná konstrukce, uzamykatelná dvířka, pro venkovní i vnitřní využití, 8 mřížkových panelů, rozměry 80 x 60 cm. Pro jaká zvířata je ohrádka vhodná?  Ohrádka je určena pro štěňata a pro rasy psů malého vzrůstu. Je tedy vhodná pro plemena jako Čivava, Jorkšírský teriér, Trpasličí pinč, Mops, Francouzský buldok a ostatní plemena do výšky 31 cm v kohoutku. Využití výběhu Výběh poskytuje... Celý popis

Koupit za 1 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ohrádka pro štěňata a další zvířata PAWHUT D06-107V02BK, 8 panelů, 80x60 cm

Ohrádka pro štěňata a další zvířata, stabilní odolná konstrukce, uzamykatelná dvířka, pro venkovní i vnitřní využití, 8 mřížkových panelů, rozměry 80 x 60 cm.

Pro jaká zvířata je ohrádka vhodná? 

Ohrádka je určena pro štěňata a pro rasy psů malého vzrůstu. Je tedy vhodná pro plemena jako Čivava, Jorkšírský teriér, Trpasličí pinč, Mops, Francouzský buldok a ostatní plemena do výšky 31 cm v kohoutku.

Využití výběhu

Výběh poskytuje bezpečné prostředí a zamezuje situacím jako je útěk na ulici nebo kontakt s jedovatými rostlinami či nebezpečnými předměty. Pokud budete výběh používat vevnitř, může Váš domov chránit před možným poškozením Vašeho vybavení (kousání nábytku, škrábání). Výběh je ideální pro výcvik základních povelů, vytyčený prostor pomáhá štěňatům soustředit se a snižuje rušivé vlivy. Lze jej vybavit pohodlnými pelíšky, hračkami a vodou s jídlem, což zajistí komfort a potřeby Vašich chlupáčů. Jsou snadno sestavitelné a přenosné, můžete výběh použít jak na zahradě, tak uvnitř domu podle potřeby. Umožňuje postupné zvykání zvířat na nové prostředí a lidi, což je důležité pro jejich socializaci a celkové chování. Do výběhu snadno projdete přes otevírací dvířka, která jsou ve výšce 17,5 cm, aby malá zvířata nemohla při otevření dvířek uniknout.

Technická specifikace

- Příslušenství: 8 tyčí

- Rozměry dveří: 32,5 x 42,5 cm

- Rozměr vodorovné tyče: Ø 4,2 mm

- Vertikální vzdálenost mezi dveřmi: cca 3,4 cm

- Západka dveří: Ø 4,2 mm

- Celkové rozměry: 80 x 60 cm

 

Návod k použití ke stažení:
Ohrádka pro štěňata a další zvířata PAWHUT D06-107V02BK, 8 panelů, 80x60 cm
Zobrazit více