Peak Design Creator Kit - držák telefonu s pojistkou, který lze pomocí 1/4″-20 závitu připevnit ke stativům, držákům akčních kamer a držáku Peak Design Capture nebo stativovým hlavám s ArcaSwiss standardem. Zamykací mechanismus vestavěného magneticko/mechanického zámku (tzv. SlimLink™) je dostatečně bezpečný a spolehlivý pro jakékoliv aktivity. Uchycení telefonu je možné v režimu na výšku i na šířku. Vyžaduje použití krytu Everyday Case nebo Universal adaptéru. Peak Design Creator Kit Vyžijte... Celý popis

Koupit za 1 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Peak Design Creator Kit - držák telefonu s pojistkou, který lze pomocí 1/4″-20 závitu připevnit ke stativům, držákům akčních kamer a držáku Peak Design Capture nebo stativovým hlavám s ArcaSwiss standardem. Zamykací mechanismus vestavěného magneticko/mechanického zámku (tzv. SlimLink™) je dostatečně bezpečný a spolehlivý pro jakékoliv aktivity. Uchycení telefonu je možné v režimu na výšku i na šířku. Vyžaduje použití krytu Everyday Case nebo Universal adaptéru.

Peak Design Creator Kit
Vyžijte naplno fotografický a filmařský potenciál svého telefonu pomocí sady Creator Kit – skvělého univerzálního držáku na telefon, který lze připevnit ke stativům, držákům akčních kamer, držákům se stativovým šroubem 1/4″-20, Peak Design Capture nebo k hlavám se standardem ArcaSwiss. Nasaďte telefon přímo na jakýkoli držák pro akční kamery (například na helmu nebo hrudní držák) a pořizujte videa z vlastní perspektivy. Umožňuje uchycení telefonu jak na výšku, tak na šířku, připevnění a odejmutí telefonu je sadné a rychlé i jednou rukou. Konstrukce z hliníku a polykarbonátu vyztuženého skelným vláknem je odolná proti povětrnostním vlivům.
Zobrazit více

Bazarové nabídky