Peak Design Wall Mount - magnetický držák telefonu k nalepení na stěny a rovné povrchy. Bezpečné a pohodlné řešení pro okamžité připevnění telefonu na jakoukoliv stěnu, zrcadlo, dlaždice nebo jiný rovný povrch pomocí designového držáku. Vnější plášť je ze 100% recyklovaného nylonové tkaniny, která je odolná vůči povětrnostním vlivům, skvrnám a oděru. Na zeď jej nalepíte pomocí silné a odolné lepící podložky 3M řady E a lze bezpečně odstranit, aniž by došlo k poškození povrchu nebo zanechání stopy.... Celý popis

Koupit za 749 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Peak Design Wall Mount - magnetický držák telefonu k nalepení na stěny a rovné povrchy. Bezpečné a pohodlné řešení pro okamžité připevnění telefonu na jakoukoliv stěnu, zrcadlo, dlaždice nebo jiný rovný povrch pomocí designového držáku. Vnější plášť je ze 100% recyklovaného nylonové tkaniny, která je odolná vůči povětrnostním vlivům, skvrnám a oděru. Na zeď jej nalepíte pomocí silné a odolné lepící podložky 3M řady E a lze bezpečně odstranit, aniž by došlo k poškození povrchu nebo zanechání stopy. Pro použití s magnetickými kryty Everyday Case nebo Universal adaptéruem. Funguje také s iPhone 12 a 13 bez krytu nebo s krytem MagSafe.

Peak Design Wall Mount 
Recepty v kuchyni, podcasty v koupelně, videohovory z dílny. Telefon budete mít vždy pohodlně po ruce, ať už se rozhodnete dělat cokoliv. Bezpečně se instaluje na nejrůznější stěny a rovné povchy pomocí lepící podložky 3M řady E, která po odstranění nezanechává stopy. Mimořádně silný magneticko/mechanický zámek (SlimLink™) zaručuje bezpečné a spolehlivé uchycení telefonu v režimu na výšku nebo na šířku. Nízkoprofilový a esteticky dokonalý držák na stěnu se dodává ve světlém a tmavém barevném provedení a vkusně doplní jakékoliv místo v domácnosti. 

Kompatibilita s povrchy 
Nejlepšího výsledku dosáhnete na hladkých, rovných a tvrdých površích, jako jsou kov, dlaždice, zrcadla, sklo a spotřebiče. Přilnavost na strukturovaných površích, jako je štuk a omítka je omezená. Držák je určen pro montáž v interiéru. Lepící podložka 3M řady E je ideální pro trvanlivé lepení s bezstarostným odstraňováním. Ve většině případů nelze lepicí polštářek po odlepení opětovně použít.
Zobrazit více

Bazarové nabídky