Prosíme pozor! Při práci s alkoholem ve spreji buďte opatrní a chraňte si pokožku i dýchací cesty. Tento stoprocentní alkohol je hořlavou a dráždivou látkou. Po nastříkání na pryskyřici nepoužívejte na další odstranění bublin zapalovač ani hořák, v blízkosti alkoholu se vyvarujte použití ohně! Bezpečnostní opatření: při zasažení očí je vypláchněte velkým množstvím vody. Vyvarujte se polknutí či vdechnutí materiálu. Po práci si důkladně umyjte ruce, zejména před jídlem. Při tvoření výrobku nekuřte,... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prosíme pozor!
Při práci s alkoholem ve spreji buďte opatrní a chraňte si pokožku i dýchací cesty. Tento stoprocentní alkohol je hořlavou a dráždivou látkou. Po nastříkání na pryskyřici nepoužívejte na další odstranění bublin zapalovač ani hořák, v blízkosti alkoholu se vyvarujte použití ohně!
Bezpečnostní opatření: při zasažení očí je vypláchněte velkým množstvím vody. Vyvarujte se polknutí či vdechnutí materiálu. Po práci si důkladně umyjte ruce, zejména před jídlem. Při tvoření výrobku nekuřte, nepijte ani nejezte.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pentacolor
Objem 60 ml