Respirátor  PERFETTO třída FFP3    Filtrační respirátor třídy FFP3 bez ventilu s >99,9% filtrační schopností  proti jemným pevným částicím vodním a kapalným aerosolům do koncentrace 50-ti násobku NPK-P/PEL. Respirátor FFP3 má nejvyšší možný stupeň ochrany!  Každý kus je samostatně hygienicky zabalen. Respirátor  s filtračním efektem nad 99 % s třídou FFP3 bránící průniku mikroorganismů (bakterie, viry, spory plísní), jemného prachu a toxických tuhých či kapalných částic zvenku dovnitř... Celý popis

Koupit za 22 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Respirátor  PERFETTO

třída FFP3 

 

Filtrační respirátor třídy FFP3 bez ventilu s >99,9% filtrační schopností  proti jemným pevným částicím vodním a kapalným aerosolům do koncentrace 50-ti násobku NPK-P/PEL.

Respirátor FFP3 má nejvyšší možný stupeň ochrany! 

Každý kus je samostatně hygienicky zabalen.

Respirátor  s filtračním efektem nad 99 % s třídou FFP3 bránící průniku mikroorganismů (bakterie, viry, spory plísní), jemného prachu a toxických tuhých či kapalných částic zvenku dovnitř a tím chrání dýchací ústrojí uživatele. 

 

POPIS
- Vícevrstvá filtrační materiál: polypropylen
- nos klip do tvaru poloviční masky na nose
- Výdechový ventil
- čelenky z pletené kaučukových nití
- Plastové zapínání čelenek
- Těsnění nosu z polyuretanové pěny
- Vnitřní podšívka zlepšující těsnost a pohodlí při používání.
Polomaska ​​je navržena tak, aby umožňovala snadné dýchání během pracovní směny. Anatomický tvar a příchytka nosu, stejně jako vnitřní těsnící pěna, usnadňují přizpůsobení polomasky většině tvarů obličeje, takže lze zajistit potřebnou těsnost.

ÚČEL
Respirátor PERFETTO FFP3 je navržen tak, aby chránil dýchací systém před škodlivým účinkem prachu, pevných a kapalných aerosolů, pokud je OEL ≤ 0,05 mg / m3 a koncentrace dispergované fáze aerosolu nepřesahuje 30 x OEL (expozice na pracovišti) Limit),
APF = 30 (přiřazený ochranný faktor), NPF = 50 (jmenovitý ochranný faktor).
 

 

NÁVOD K POUŽITÍ

1) Před nasazením respirátoru si důkladně umyjte ruce
2) Respirátor si přiložte k nosu, přidržte jednou rukou a druhou si nasaďte gumičky za uši nebo přes hlavu. Respirátor musí přiléhat podél tváří a pod bradou.
3) Po 8 hodinách respirátor vyměňte za nový.
4) Pokud si respirátor opakovaně snímejte a nasazujte, dotýkejte se pouze gumiček nikoli samotného respirátoru. 

5) Použitý respirátor vložte do igelitového sáčku, který uzavřete a poté můžete vyhodit do koše.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Perffeto
Třída ochrany FFP3
Barva bílé