Persil Color Power Bars v tabletách 3 x 60 PD

0 %
(0 hodnocení)

Persil Power Bars Color - předdávkovaný prací prostředek na barevné prádlo v udržitelném balení. Tyčinky Persil Power Bars jsou účinné, udržitelné a snadno se používají! Díky 100% prací síle Persilu odstraní prací tablety i ty nejodolnější skvrny již od 20 °C a zajistí zářivě čisté oblečení. Udržitelné kompaktní balení tyčinek zajišťuje o 97 % méně plastu* a je recyklovatelné v odpadovém papíru. Každé balení obsahuje 75 tyčinek pracího prášku chráněných ve vodorozpustné a biologicky odbouratelné... Celý popis

Popis

Persil Power Bars Color - předdávkovaný prací prostředek na barevné prádlo v udržitelném balení.

Tyčinky Persil Power Bars jsou účinné, udržitelné a snadno se používají!
Díky 100% prací síle Persilu odstraní prací tablety i ty nejodolnější skvrny již od 20 °C a zajistí zářivě čisté oblečení. Udržitelné kompaktní balení tyčinek zajišťuje o 97 % méně plastu* a je recyklovatelné v odpadovém papíru.
Každé balení obsahuje 75 tyčinek pracího prášku chráněných ve vodorozpustné a biologicky odbouratelné ochranné fólii a optimálně předdávkovaných. Ochrannou fólii není třeba před použitím odstraňovat. Podrobné informace o výhodách produktu:

- 100 % mycí síla Persilu

- O 97 % méně plastů*

- snadné použití

- ochranná fólie je biologicky odbouratelná

- rozpustný a hloubkově čistý již od 20 °C

- recyklovatelný odpadní papír

- 60 pracích dávek

- *Na jednu prací dávku v porovnání s vnějším obalem a složením tekutého pracího prostředku Persil proti zápachu 20 pracích dávek.**Na 100 km přepravy ve srovnání s tekutým pracím prostředkemPersil zůstává Persilem, protože Persil nezůstává Persilem. Již více než 110 let se Persil těší velké oblibě a důvěře milionů spotřebitelů. Společnost Persil předběhla svou dobu, když byla v roce 1907 uvedena na trh jako první samočinný prací prášek, a od té doby určuje milníky ve vývoji nových a udržitelných pracích prostředků. Všechny výrobky přinášejí rozhodující přidanou hodnotu; spojují prvotřídní výkon s odpovědností vůči lidem a životnímu prostředí a umožňují efektivní využívání zdrojů, jako je energie a voda.

Dovezeno z Německa

Varování:
Produkt je specifikován jako dráždivý. Před použitím si přečtěte informace na štítku výrobku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Persil