Dámská letní vycházková obuv na  stabilním podpatku se zapínáním na pásek kolem paty. Dámské lodičky s volnou patou brazilské značky Piccadilly. Obuv je vyrobena z kvalitního syntetického materiálu. Vnitřní část obuvi je vybavena textilní podšívkou. Stélka je ze syntetického materiálu. SUPER SHAPE - Piccadilly používá speciální trojrozměrné měření chodidla, zajišťující optimální tvar vyrobené boty a tím významně zvyšuje pohodlí chůze. Podšívky jsou vybaveny speciální pěnou přizpůsobující se tvaru... Celý popis

Koupit za 1 670 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámská letní vycházková obuv na  stabilním podpatku se zapínáním na pásek kolem paty.
Dámské lodičky s volnou patou brazilské značky Piccadilly.
Obuv je vyrobena z kvalitního syntetického materiálu. Vnitřní část obuvi je vybavena textilní podšívkou. Stélka je ze syntetického materiálu.
SUPER SHAPE - Piccadilly používá speciální trojrozměrné měření chodidla, zajišťující optimální tvar vyrobené boty a tím významně zvyšuje pohodlí chůze. Podšívky jsou vybaveny speciální pěnou přizpůsobující se tvaru nohy.
EXCLUSIVE INSOLES - Všechny modely Piccadilly jsou vybaveny gelovými opatky zabraňujícími tlaku na paty a jejich následnému poranění. Modely na vysokých podpatcích jsou vybaveny gelovou vložkou v oblasti bříšek prstů a zajišťují tak pohodlnou chůzi i u vysoce módních modelů.
Váha jednoho páru: 480 g
Dámské letní lodičky značky Piccadilly.
Zobrazit více

Parametry

Značka Piccadilly
Barva růžová
Výška podpatku 7 cm