Dámská obuv brazilské značky Piccadilly je velmi luxusní a komfortní. Všechny modely této značky jsou vybaveny gelovými opatky, které chrání paty před otlaky. Modely na vysokých podpatcích mají anatomicky tvarované stélky a gelovou vložku zajišťující pohodlnou chůzi. Stélky jsou vyrobeny propracovaným systémem kanálků a drážek, které přivádějí vzduch po celé délce chodidla, rovnoměrně rozvádějí tlak na chodidlo a tlumí silné nárazy při došlapu, tím chrání klouby dolních končetin a páteř. Stélky... Celý popis

Koupit za 1 650 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámská obuv brazilské značky Piccadilly je velmi luxusní a komfortní. Všechny modely této značky jsou vybaveny gelovými opatky, které chrání paty před otlaky. Modely na vysokých podpatcích mají anatomicky tvarované stélky a gelovou vložku zajišťující pohodlnou chůzi. Stélky jsou vyrobeny propracovaným systémem kanálků a drážek, které přivádějí vzduch po celé délce chodidla, rovnoměrně rozvádějí tlak na chodidlo a tlumí silné nárazy při došlapu, tím chrání klouby dolních končetin a páteř. Stélky jsou antibakteriální a antimikrobiální a zabraňují vznikání nepříjemných pachů. Obuv je vybavená gelovými opatky, a proto je nutné při obouvání používat lžíci na obuv.

- lehké a flexibilní

- kvalitní syntetika v kombinaci s textilem

- podpatek 4 cm vysoký, nepotahovaný - elegantně linkovaný

- materiál svršku se přizpůsobuje tvaru chodidla

- nepromokavý materiál - není nutno impregnovat

- bezúdržbový materiál - odolnější než kůže proti poškrábání a znečištění

- podšívka z funkčního materiálu - kontrola teploty a vlhkosti

- paměťový efekt - obuv se snadno vytvaruje podle nohy a po vyzutí se vrátí zpět do původního tvaru

- stélky mají antibakteriální a antimikrobiální úpravu - likvidují pachy

- gelové opatky - chrání paty proti otlakům

- rozložení tlaku na celé chodidlo

- vysoký index tlumení nárazu při došlapu

- odolná protiskluzová podešev

- barva černá

Nabízíme také doplňky k obuvi, např. vložky (sportovní, dětské, antibakteriální, termo a jiné), nano impregnace a různé krémy a spreje na ošetření obuvi včetně deosprejů.
Zobrazit více

Parametry

Značka Piccadilly
Barva černá