Pánské freeriderové dvouvrstvé kalhoty Picture Object. Kalhoty mají vysoce voděodolnou, zato prodyšnou, membránu Dryplay Teflon EcoElite, díky které zůstanete bezpečně v suchu a teple po celý den i během sportovní zátěže. Stehenní zipy jsou navržené tak aby vydržely i extrémní podmínky jízdy v prašanu. Firma Picture dbá při výrobě svých produktů na životní prostředí. Zpravidla tak využívá ve svých kolekcích materiály z organických zdrojů a recyklátu. Tyto kalhoty tak v sobě kombinují svrchní plášt... Celý popis

Koupit za 3 710 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pánské freeriderové dvouvrstvé kalhoty Picture Object. Kalhoty mají vysoce voděodolnou, zato prodyšnou, membránu Dryplay Teflon EcoElite, díky které zůstanete bezpečně v suchu a teple po celý den i během sportovní zátěže. Stehenní zipy jsou navržené tak aby vydržely i extrémní podmínky jízdy v prašanu.

Firma Picture dbá při výrobě svých produktů na životní prostředí. Zpravidla tak využívá ve svých kolekcích materiály z organických zdrojů a recyklátu. Tyto kalhoty tak v sobě kombinují svrchní plášt vyrobený z organicky získaného polyesteru z cukrové třtiny a zbytek kalhot je vyroben z recyklovaných PET lahví.
Zobrazit více

Parametry

Značka Picture
Barva žlutá
Hmotnost 900 g
Nepromokavé ano