Ping Traverse 214 Cart bag

10 %
(1 hodnocení)

Golfový bag na vozík od renomované značky PING. Kombinace stylu, pohodlí a všestrannosti činí z tohoto prémiového bagu neocenitelného společníka pro každou jamku. Propracovaný design tohoto modelu bere zřetel na hráčské pohodlí. Velkou výhodou tohoto bagu je zejména 14-ti cestný organizér golfových holí, který umožňuje udržovat v holích pořádek a maximální přehled.  Pohodlnou manipulaci s bagem zajišťuje za studena tvarovaná rukojeť, která optimalizuje manévrovatelnost. Průchozí otvor pro popruh... Celý popis

Koupit za 7 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Golfový bag na vozík od renomované značky PING. Kombinace stylu, pohodlí a všestrannosti činí z tohoto prémiového bagu neocenitelného společníka pro každou jamku.

Propracovaný design tohoto modelu bere zřetel na hráčské pohodlí. Velkou výhodou tohoto bagu je zejména 14-ti cestný organizér golfových holí, který umožňuje udržovat v holích pořádek a maximální přehled. 

Pohodlnou manipulaci s bagem zajišťuje za studena tvarovaná rukojeť, která optimalizuje manévrovatelnost. Průchozí otvor pro popruh na vozík udržuje bag bezpečně připevněný k vozíku a boční kapsy vždy přístupné. Tvarované dno s křížovým designem pasuje ke každému vozíku.

- bag má promyšlený systém 11-ti kapes (z toho 2 na magnetické zapínání)

- držák deštníku, ručníku a rukavice

- 14 cestný organizér

- otvor pro popruh na vozík ve vrchní části bagu

- kryt do deště
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ping
Hmotnost 3 kg
Na vozík ano
Na záda ano