Ping Tyne C grip 2021

0 %
(0 hodnocení)

Ping 2021 Tyne C putter + kryt hlavy Putter Ping Tyne C se středovou konstrukcí shafu, která umoňuje téměř přímý pohyb při každém patu .Tyne C s multi-materiálové konstrukce 17-4 (SS, wolfram a hliník) zvyšuje MOI a optimalizuje CG. Wolfranové závaží ve špičce a patce zaručí ještě větší tolenaci a stabilitu vaších patů. Líc je pokrytý mělkými drážkami, které mají rovnoměrnou hloubku po celéploše a poskytují měkký pocit s konzistentní zpětnou vazbou, ať už míček trefíte kteroukoli částí líce. DUAL-DUROMETER... Celý popis

Koupit za 7 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ping 2021 Tyne C putter + kryt hlavy
Putter Ping Tyne C se středovou konstrukcí shafu, která umoňuje téměř přímý pohyb při každém patu .Tyne C s multi-materiálové konstrukce 17-4 (SS, wolfram a hliník) zvyšuje MOI a optimalizuje CG. Wolfranové závaží ve špičce a patce zaručí ještě větší tolenaci a stabilitu vaších patů. Líc je pokrytý mělkými drážkami, které mají rovnoměrnou hloubku po celéploše a poskytují měkký pocit s konzistentní zpětnou vazbou, ať už míček trefíte kteroukoli částí líce.
DUAL-DUROMETER INSERT
Přední vrstva Pebaxu je měkčí pro přesnost na kratších patech a zadní vrstva je pevnější, aby byla zajištěna kontrola vzdálenosti.
Specifikace

Typ...
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ping