Pinguin Alpin 5.0 Grey

90 %
(2 hodnocení)

Alpin S Inovované membránové kalhoty z dvouvrstvého laminátu Gelanots. Svrchní vrstvu laminátu tvoří kvalitní odolný Nylon 6.6, exponovaná místa na vnitřní straně nohavic jsou navíc vyztužena, což zvyšuje jejich odolnost vůči oděru. Díky použité membráně jsou kalhoty vysoce voděodolné a zároveň vysoce prodyšné. Kapsy jsou opatřeny voděodolnými zipy YKK Waterproof, stejně jako do poloviny lýtek rozepínatelné nohavice. Podšívku kalhot tvoří síťovina, která výrazně zvyšuje komfort nošení a zároveň... Celý popis

Koupit za 4 740 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Alpin S

Inovované membránové kalhoty z dvouvrstvého laminátu Gelanots.

Svrchní vrstvu laminátu tvoří kvalitní odolný Nylon 6.6, exponovaná místa na vnitřní straně nohavic jsou navíc vyztužena, což zvyšuje jejich odolnost vůči oděru. Díky použité membráně jsou kalhoty vysoce voděodolné a zároveň vysoce prodyšné. Kapsy jsou opatřeny voděodolnými zipy YKK Waterproof, stejně jako do poloviny lýtek rozepínatelné nohavice. Podšívku kalhot tvoří síťovina, která výrazně zvyšuje komfort nošení a zároveň zvyšuje odolnost membrány. Součástí kalhot jsou i jednoduché šle, které se upínají pomocí suchého zipu, a pásek se stylovou kovovou sponou.

Technologie jako podpora pro výkon

Dvouvrstvý laminát s japonskou membránou Gelanots, řezaný laserem, se stoprocentním podlepením veškerých švů, vás udrží v suchu ať už budete vystaveni dešti, větru, nebo se zpotíte při namáhavém výstupu. Nohavice je možné rozepnout až pod kolena, jsou vybaveny YKK zipy s légami a vnitřními klínky. Spodní okraj nohavic se dá seřídit díky suchému zipu a pružence s brzdičkou. Vyztužení exponovaných partií na vnitřní straně nohou zvyšuje odolnost proti oděru. Kapsy jsou opatřeny rovněž zipy YKK Waterproof, případně légami. Šle jsou připevněny pomocí suchých zipů, takže je lze jednoduše odepnout.

Letní deštík nebo průtrž mračen

Dvouvrstvý laminát s membránou Gelanots s vysokou pružností se pyšní vodním sloupcem celých 20 000mm a prodyšností 25 000g H2O/m2. To v jednoduchosti znamená, že když si například kleknete do bláta, přičemž budeme počítat, že styková plocha měří 10cm2, můžete vážit i 200kg a membrána neproteče. Dvouvrstvý laminát pak znamená jednoduše, že membrána je slisovaná společně se svrchní vrstvou látky (Nylon 6.6) a zevnitř chráněna síťovanou podšívkou proti mechanickému poškození.

Rychlý přehled

- Kvalitní pásek s kovovou rychlosponou

- Odepinatelné šle na suchý zip

- Spodní okraj nohavic je seřiditelný suchým zipem a pruženkou

- Nohavice jsou rozepinatelné ke kolenům, zipy jsou opatřené légami a vnitřními klínky

- Dvě přední kapsy se zipy YKK Wateproof

- Zadní kapsa s krytým zipem

- Vyztužené vnitřní části nohavic

Velikostní tabulka Alpin S Pants

 
S
M
L
XL
XXL

A
41
45
47
48
49

B
102
106
110
114
118

C
78
81
86
88
90

D
54
58
60
62
65

E
21
21
23
24
24

F
24
26
28
29
30

*Jak správně používat velikostní tabulku se dozvíte zde
Zobrazit více

Parametry

Značka Pinguin
Barva šedá
Materiál 100% polyamid
Druh sportu skialpinismus
Odepínací nohavice ne
Hmotnost 656 g
Typ membránové