Pinguin Alpin black

0 %
(0 hodnocení)

Alpin S Membránové kalhoty z dvouvrstvého laminátu A.C.D. Svrchní vrstvu laminátu tvoří kvalitní odolný Nylon 6, exponovaná místa na vnitřní straně nohavic jsou navíc vyztužena, což zvyšuje jejich odolnost vůči oděru. Díky použité membráně jsou kalhoty vysoce voděodolné a zároveň vysoce prodyšné. Kapsy jsou opatřeny voděodolnými zipy YKK Waterproof, stejně jako do poloviny lýtek rozepínatelné nohavice. Podšívku kalhot tvoří síťovina, která výrazně zvyšuje komfort nošení a zároveň zvyšuje odolnost... Celý popis

Koupit za 4 740 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Alpin S

Membránové kalhoty z dvouvrstvého laminátu A.C.D.

Svrchní vrstvu laminátu tvoří kvalitní odolný Nylon 6, exponovaná místa na vnitřní straně nohavic jsou navíc vyztužena, což zvyšuje jejich odolnost vůči oděru. Díky použité membráně jsou kalhoty vysoce voděodolné a zároveň vysoce prodyšné. Kapsy jsou opatřeny voděodolnými zipy YKK Waterproof, stejně jako do poloviny lýtek rozepínatelné nohavice. Podšívku kalhot tvoří síťovina, která výrazně zvyšuje komfort nošení a zároveň zvyšuje odolnost membrány. Součástí kalhot jsou i jednoduché šle, které se upínají pomocí suchého zipu a pásek se stylovou kovovou sponou.

Technologie jako podpora pro výkon

Dvouvrstvý laminát s japonskou membránou A.C.D., řezaný laserem, se stoprocentním podlepením veškerých švů, vás udrží v suchu ať už budete vystaveni dešti, větru, nebo se zpotíte při namáhavém výstupu. Nohavice je možné rozepnout až pod kolena, jsou vybaveny YKK zipy s légami a vnitřními klínky. Spodní okraj nohavic se dá seřídit díky suchému zipu a pružence s brzdičkou. Vyztužení exponovaných partií na vnitřní straně nohou zvyšuje odolnost proti oděru. Kapsy jsou opatřeny rovněž zipy YKK Waterproof, případně légami. Šle jsou připevněny pomocí suchých zipů, takže je lze jednoduše odepnout.

Letní deštík nebo průtrž mračen

Dvouvrstvý laminát s membránou A.C.D. s vysokou pružností se pyšní vodním sloupcem celých 20 000mm a prodyšností 25 000g H2O/m2. To v jednoduchosti znamená, že když si například kleknete do bláta, přičemž budeme počítat, že styková plocha měří 10cm2, můžete vážit i 200kg a membrána neproteče. Dvouvrstvý laminát pak znamená jednoduše, že membrána je slisovaná společně se svrchní vrstvou látky a zevnitř chráněna síťovanou podšívkou proti mechanickému poškození.

Rychlý přehled

- Kvalitní pásek s kovovou rychlosponou

- Odepinatelné šle na suchý zip

- Spodní okraj nohavic je seřiditelný suchým zipem a pruženkou

- Nohavice jsou rozepinatelné ke kolenům, zipy jsou opatřené légami a vnitřními klínky

- Dvě přední kapsy se zipy YKK Wateproof

- Zadní kapsa s krytým zipem

- Vyztužené vnitřní části nohavic

Velikostní tabulka Mont Jacket

 
S
M
L
XL
XXL

A
41
42
43
45
46

B
102
107
109
113
117

C
78
81
82
85
88

D
54
56
58
60
62

E
21
22
22
23
24

F
24
26
27
28
29
Zobrazit více

Parametry

Značka Pinguin
Barva černá
Odepínací nohavice ne
Hmotnost 656 g