Pinguin Cartridge 110g

100 %
(23 hodnocení)

Čtyřsezónní mix plynů vhodný i pro velmi nízké teploty při aplikaci v zimních podmínkách (složku směsi s nejnižší teplotou zplynování lze zažehnout již při cca – 40°C). Díky přímesi isobutanu se zvyšuje výkonnost vařiče.   Totožné kartuše jako PRIMUS, EDELRID, JETBOIL – od téhož výrobce.   hmotnost plynu: 110 g velikost: (průměr/výška) 91 x 63 mm  hmotnost: 210 g složení plynu (cca): 30 % Propan, 30 % izobutan, 40 % butan   Propan zajišťuje vyšší odpařování plynových výparů v chladném počasí.... Celý popis

Koupit za 122 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Čtyřsezónní mix plynů vhodný i pro velmi nízké teploty při aplikaci v zimních podmínkách (složku směsi s nejnižší teplotou zplynování lze zažehnout již při cca – 40°C). Díky přímesi isobutanu se zvyšuje výkonnost vařiče.
 
Totožné kartuše jako PRIMUS, EDELRID, JETBOIL – od téhož výrobce.
 

hmotnost plynu: 110 g
velikost: (průměr/výška) 91 x 63 mm 
hmotnost: 210 g
složení plynu (cca): 30 % Propan, 30 % izobutan, 40 % butan
 
Propan zajišťuje vyšší odpařování plynových výparů v chladném počasí. Isobutan poskytuje konstantní výkon kartuše i při menším objemu plynu. Isobutan je velmi podobný butanu, ale zplyňuje (teplota varu) již při –11 °C (1013 hPa), má zlepšenou výhřevnost a chová se také lépe při chladnějším počasí.
 
Se šroubovacím uzávěrem pasuje na většinu vařičů kromě značky CampinGaz. 110g plynová propan-butanová kartuše s příměsí isobutanu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pinguin
Množství náplně 110 g
Typ závitové