Pip Studio povlečení Japonica Blue, 200x200 + 2x70x90cm, bavlněný perkál Probuďte se v krajině inspirované krásnými vyšívanými kimony z Japonska. Krásný páv ukazuje své peří u vodní hladiny. Z nedalekého javoru přilétá rajka. S tímto povlečením dáte své ložnici orientální nádech. Zadní strana má vzor malých oblouků. Atmosféra míru a klidu Japonských zahrad na líci a vzhled jemných hřebenatek v na rubu.   Dolaďte si harmonii k dokonalosti pomocí doplňkových polštářů, které dodáváme včetně výplně.... Celý popis

Koupit za 5 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pip Studio povlečení Japonica Blue, 200x200 + 2x70x90cm, bavlněný perkál Probuďte se v krajině inspirované krásnými vyšívanými kimony z Japonska. Krásný páv ukazuje své peří u vodní hladiny. Z nedalekého javoru přilétá rajka. S tímto povlečením dáte své ložnici orientální nádech. Zadní strana má vzor malých oblouků. Atmosféra míru a klidu Japonských zahrad na líci a vzhled jemných hřebenatek v na rubu.
 
Dolaďte si harmonii k dokonalosti pomocí doplňkových polštářů, které dodáváme včetně výplně.
 
Prostěradlo, které celý dojem umocní, je Suki fitted sheet v modré barvě. 

Rozměr: 200x200cm + 2x 70x90cm, povlak na peřinu je na zip, polštář na elegantní vázačku.
Materiál: 100% bavlnaTechnické označení 100% cotton, 40x40/130x70, 200TC vyjadřuje sílu vlákna bavlny, gramáž materiálu a hustotu tkaní. Hustota materiálu je ještě důležitější, než gramáž. Čím blíže jsou vlákna bavlny k sobě natlačeny, tím pevnější, lesklejší a kvalitnější materiál je.
Praní: lze prát v až na 60°C, sušení v sušičce na jemný program, sušení ve visu - není třeba žehlit.Lze žehlit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pip Studio
Materiál perkálové