Pip Studio povlečení Kyoto Nights Greenbavlna perkál 200x200 2x 70x90

0 %
(0 hodnocení)

Pip Studio povlečení Kyoto Nights Green, 200x200 + 2x 70x90cm, bavlněný perkál Pip Studio perkálové povlečení v zeleném  ornamentálním designu, který je pro Pip tak typický! Jestli Pip něco opravdu umí udělat jedinečně, tak jsou to modré a zelené barvy, jejich směsi a kombinace. Kyoto v zelené variantě je jedním z nejkrásnějších designů sezóny. Podklad potisku je hluboká a intenzivní zelená, na níž jsou postupně vrstveny ornamenty a stylizované květy v odstínech zelené a světlejších béžových tónech.... Celý popis

Popis

Pip Studio povlečení Kyoto Nights Green, 200x200 + 2x 70x90cm, bavlněný perkál Pip Studio perkálové povlečení v zeleném  ornamentálním designu, který je pro Pip tak typický!
Jestli Pip něco opravdu umí udělat jedinečně, tak jsou to modré a zelené barvy, jejich směsi a kombinace. Kyoto v zelené variantě je jedním z nejkrásnějších designů sezóny. Podklad potisku je hluboká a intenzivní zelená, na níž jsou postupně vrstveny ornamenty a stylizované květy v odstínech zelené a světlejších béžových tónech. Všechny barvy a vzory se vzájemně prolínají a vytváří harmonický celek, který rámuje zelená lemovka nak na povlaku na peřinu, tak na vázačce na polštáři.
 
Kombinujte ideálně s prostěradlem Suki v zelené a s polštáři ze stejné kolekce: Polštáře dodáváme s výplní.
DSodáváme v luxusním dárkovém boxu

Rozměr: 200x200cm + 2x 70x90cm, povlak na peřinu je na zip, polštář na elegantní vázačku.
Materiál: 100% bavlnaTechnické označení 100% cotton, 40x40/130x70, 200TC vyjadřuje sílu vlákna bavlny, gramáž materiálu a hustotu tkaní. Hustota materiálu je ještě důležitější, než gramáž. Čím blíže jsou vlákna bavlny k sobě natlačeny, tím pevnější, lesklejší a kvalitnější materiál je.
Praní: lze prát v až na 60°C, sušení v sušičce na jemný program, sušení ve visu - není třeba žehlit.Lze žehlit.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pip Studio
Materiál perkálové
Barva zelené