PIZZA Talíř 33,5 cm

100 %
(1 hodnocení)

Itálie je nepochybně zemí pizzy. Tato specialita původem z Neapole je běžnou součástí jídelníčku nejen Italů, ale i dalších lidí po celém světě. Bormioli Rocco proto ve své kolekci Grangusto nemohl opomenout snad ten nejdůlěžitější talíř italské kuchyně, který nese příznačný název - PIZZA. Jednoduchý design talíře se bude vyjímat jak v moderních, tak i tradičních restauracích a opálové sklo vám zpříjemní pobyt v kuchyni. Výrobky kolekce Grangusto můžete mýt v myčce nádobí, ohřívat v mikrovlnné troubě... Celý popis

Koupit za 103 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Itálie je nepochybně zemí pizzy. Tato specialita původem z Neapole je běžnou součástí jídelníčku nejen Italů, ale i dalších lidí po celém světě. Bormioli Rocco proto ve své kolekci Grangusto nemohl opomenout snad ten nejdůlěžitější talíř italské kuchyně, který nese příznačný název - PIZZA. Jednoduchý design talíře se bude vyjímat jak v moderních, tak i tradičních restauracích a opálové sklo vám zpříjemní pobyt v kuchyni. Výrobky kolekce Grangusto můžete mýt v myčce nádobí, ohřívat v mikrovlnné troubě i skladovat v lednici. 
Talíř 33,5 cm - PIZZA
Grangusto talíř 33,5 cm - PIZZA
Parametry

Materiál: opal glass
Průměr: 33,5 cm
Barva: bílá
12 ks v balení

Využití talíře

Servírování pizzy.

Kolekce Grangusto
Kolekce Grangusto odkazuje na italskou kuchařskou tradici a eleganci. Všechny talíře kolekce jsou navrženy tak, aby vyzdvihly výtvory kulinářských mistrů, ať už se jedná o předkrm, hlavní chod či dezert. Minimalistický a elegantní design talířů stylově doplní stůl pro každou příležitost. Kromě nadčasového designu ale kolekce nabízí také skvělou funkčnost - tvrzené opálové sklo je hygienický materiál, který odolá teplotním šokům i hrubému zacházení a který zaručuje odolnost a dlouhou životnost výrobků.
Bormioli Rocco
Bormioli Rocco je ve sklářském světě synonymem kvality. Už od roku 1825 patří tato italská firma k nejvýznamnějším světovým výrobcům skla a stále si udržuje svou tradici. Bormioli Rocco přináší na trh výrobky, které vás okouzlí svým designem a skvělou funkčností. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bormioli
Materiál sklo
Průměr 33.5 cm