Kompaktní, skvěle přenosný. Je to středně velký box ze série Sportsman`s trunk, z níž nabízíme také menší variantu kufru – Small Plano Molding. Pojme vše potřebné. Materiály, ze kterých je vyroben mu předurčují velmi vysokou odolnost. Tento typ přepravních boxů od výrobce Plano Molding patří ke špičce ve své kategorii. Kompletní a bezpečná přeprava Pohodlně uskladněte a přepravte veškeré lovecké či outdoorové vybavení na jednom místě. Tento středně velký kufr nabízí neuvěřitelných téměř 75 litrů... Celý popis

Koupit za 1 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kompaktní, skvěle přenosný. Je to středně velký box ze série Sportsman`s trunk, z níž nabízíme také menší variantu kufru – Small Plano Molding. Pojme vše potřebné. Materiály, ze kterých je vyroben mu předurčují velmi vysokou odolnost. Tento typ přepravních boxů od výrobce Plano Molding patří ke špičce ve své kategorii.

Kompletní a bezpečná přeprava

Pohodlně uskladněte a přepravte veškeré lovecké či outdoorové vybavení na jednom místě. Tento středně velký kufr nabízí neuvěřitelných téměř 75 litrů kapacity. Plně odnímatelné víko pevně přiléhá k základně a upíná se na místě pomocí západek stavěných pro vysoké zatížení. Typ použitých západek zcela eliminuje riziko náhodného otevření. Neexistuje zde tudíž riziko, že by se nechtěně otevřely a obsah boxu se vysypal. Kufr disponuje také otvory na uzamčení pomocí visacího zámku pro větší zabezpečení přepravovaných věcí.

Klidně i více najednou

Tyto kufry jsou speciálně navrženy pro stohování spolu s dalšími. Víko i dno boxu jsou designovány tak, že jednotlivé přepravní boxy lze skládat na sebe. Výroba je tedy podmíněna tím, aby byly kufr i víko odolné a nabízely dostatečnou pevnost a také stabilitu, která jim zaručí potřebnou bezpečnost.

Něco málo o výrobci

Plano Molding je firmou z holdingu Plano Synergy. Díky tomu tato relativně nová společnost dostala do vínku 150 let zkušeností z výroby. Tvůrci produktů Plano Molding mají velice jasný a jednoduchý cíl – vyrobit skvělé a odolné produkty, které jsou velice jednoduché na používání a budou pro uživatele maximálním přínosem. Svoje produkty ladí k co možná nejvyšší kvalitě a především funkčnosti. Na trhu je značka zavedeným standardem.
Benefity, o kterých musíte vědět:

- lehký
- skladný
- odolný
- uzamykatelný
- z vysoce odolného plastu s dlouhou životností
- víko opatřené maximálně spolehlivým systémem západek s pojistkami
- tvarované drážky pro pevné stohování
- zpevněné odnímatelné víko
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Plano
Hmotnost 1.63 kg
Barva černé
Materiál plastové
Objem 74.8 l