Kvalitní a pevný plastový úchyt slouží k montáží napínacích drátů na ocelový sloupek. Barva zelená RAL 6005. Výhoda plastových úchytek je zejména v jejich bezpečnosti, rychlosti montáže, pěkného vzhledu a aplikaci šetrného zacházení s napínacím drátem, který se vlivem kolísání teplot v plastové úchytce zcela volně pohybuje bez poškození. Montáž spočívá ve fixaci plastového úchytu pomocí speciálního šroubku s vrtáčkem, jenž zaklapne do drážky v úchytce vodící drát, který je ke sloupku pevně přichycen.... Celý popis

Koupit za 4 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kvalitní a pevný plastový úchyt slouží k montáží napínacích drátů na ocelový sloupek. Barva zelená RAL 6005.

Výhoda plastových úchytek je zejména v jejich bezpečnosti, rychlosti montáže, pěkného vzhledu a aplikaci šetrného zacházení s napínacím drátem, který se vlivem kolísání teplot v plastové úchytce zcela volně pohybuje bez poškození.

Montáž spočívá ve fixaci plastového úchytu pomocí speciálního šroubku s vrtáčkem, jenž zaklapne do drážky v úchytce vodící drát, který je ke sloupku pevně přichycen.

Plastové úchytky se také používají pro montáž pletiv Executive a na sloupky Turbolinea (cca 4 - 8 ks na sloupek - cca. 20 cm pravidelně pod sebou).

Zde jsme pro Vás připravili přehled sortimentu všech úchytek, objímek a přichytek

Tento výrobek Vám můžeme při objednání malého množství zaslat i v balíčku PPL, kdy přepravné bude stát 95 Kč vč. doběrečného (za každý 2kg balíček). Zaslání poštou si vyberte a zaškrtněte v rubrice doprava a platba při odesílání objednávky.
Zobrazit více