Dodejte svým výtvorům jiskru s těmito osmi neonovými barvami modelíny Play-Doh. Dvě varianty mixu barev v setu. Play-Doh je bezpečná hnětací hmota. Vyrábí se na biologickém základu z přísad, které jsou schváleny také na výrobu potravin. Nemastí a nelepí ruce, nezanechává stopy. Děti mohou plastelínu různě tvarovat a míchat jednotlivé barvy dohromady. Práce s modelovací hmotou podporuje fantazii i zručnost. Plastelína (modelína) je nestárnoucí evergreen, který vaše děti nikdy neomrzí. Hraní s modelovací... Celý popis

Koupit za 166 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dodejte svým výtvorům jiskru s těmito osmi neonovými barvami modelíny Play-Doh. Dvě varianty mixu barev v setu.
Play-Doh je bezpečná hnětací hmota. Vyrábí se na biologickém základu z přísad, které jsou schváleny také na výrobu potravin. Nemastí a nelepí ruce, nezanechává stopy. Děti mohou plastelínu různě tvarovat a míchat jednotlivé barvy dohromady. Práce s modelovací hmotou podporuje fantazii i zručnost.
Plastelína (modelína) je nestárnoucí evergreen, který vaše děti nikdy neomrzí. Hraní s modelovací hmotou ve vašich dětech rozvíjí fantazii a tvořivost a také posiluje a zlepšuje jemnou motoriku. S modelínou stráví děti hodiny a hodiny příjemné zábavy.
Rozměry balení (š v h): 22 x 16 x 6cm
Materiál: plast, modelína
Gramáž modelíny celkem: 448g
Barevné varianty: s bílou / s fialovou
Obsah balení: kelímek s modelínou 8ks
Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 let
Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hasbro
Druh elastické
Věk od 2 let
Barva vícebarevné
Značka Play-Doh