Bylinné polštářky jsou ideální alternativou za různé chemické vůně, obsahují směs 6 bylin (levanduli, mátu, mateřídoušku, meduňku, dobromysl a heřmánek), které provoní váš domov přírodou. Jejich vůně napomáhá ke zklidnění organismu, navození pohody a přispívá tak ke klidnějšímu a kvalitnějšímu spánku.Polštářky váš domov nejen krásně provoní, ale také zútulní. Mohou ozdobit ustlanou postel v ložnici či sedačku v obýváku. Široký výběr barevných variant a vzorů vám usnadní sladění polštářku s vaším... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bylinné polštářky jsou ideální alternativou za různé chemické vůně, obsahují směs 6 bylin (levanduli, mátu, mateřídoušku, meduňku, dobromysl a heřmánek), které provoní váš domov přírodou. Jejich vůně napomáhá ke zklidnění organismu, navození pohody a přispívá tak ke klidnějšímu a kvalitnějšímu spánku.Polštářky váš domov nejen krásně provoní, ale také zútulní. Mohou ozdobit ustlanou postel v ložnici či sedačku v obýváku. Široký výběr barevných variant a vzorů vám usnadní sladění polštářku s vaším interiérem.

Levandule má pro naše obydlí ještě jeden benefit - na rozdíl od nás se totiž její vůně nezamlouvá některým našim nežádoucím spolubydlícím jako jsou pavouci, komáři, mravenci či moli, a proto se s radostí odstěhují o dům dál. 

Rozměr: 23 x 29 cm

Výhody:
• prémiové látky s krásnými vzory
• se směsí 6 bylin (levandule, máta, mateřídouška, meduňka, dobromysl a heřmánek)
• pro zklidnění organismu a navození klidného spánku

Motiv polštářku je pouze orientační, může se měnit a nemusí být vždy skladem. Polštářky jsou k dispozici v různých barevných provedeních, jejichž nabídka se průběžně obměňuje. Díky tomu můžete mít doma originální produkt, který ve stejné podobě nikde jinde nenajdete.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pleva
Rozměr 23 x 29 cm