PLEXIS - PULNOCNI REBEL CD

0 %
(0 hodnocení)

Medium:CD - Formát: CD, Album, Reedice, Remastrováno, Rozšířená verze Původní vydání: 1990 Žánr: Rock Styl: Punk Plexis je česká punková legenda. V roce 1984 ji založil Petr „Sid“ Hošek a přes přestávky a personální změny funguje dodnes. Rozšířená reedice Půlnočního rebela vychází téměř na den přesně 30 let po debutovém vydání. Plexis tehdy album nahráli ve složení Petr Hošek (zpěv), Jan „Johny“ Jukl (kytary), Pavel Brož (baskytara) a Adolf „Baude“ Vitáček (bicí) ve vlastní produkci za vydatné... Celý popis

Koupit za 269 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Medium:CD - Formát: CD, Album, Reedice, Remastrováno, Rozšířená verze
Původní vydání: 1990
Žánr: Rock
Styl: Punk

Plexis je česká punková legenda. V roce 1984 ji založil Petr „Sid“ Hošek a přes přestávky a personální změny funguje dodnes.

Rozšířená reedice Půlnočního rebela vychází téměř na den přesně 30 let po debutovém vydání. Plexis tehdy album nahráli ve složení Petr Hošek (zpěv), Jan „Johny“ Jukl (kytary), Pavel Brož (baskytara) a Adolf „Baude“ Vitáček (bicí) ve vlastní produkci za vydatné pomoci spoluproducenta Miloše Dodo Doležala. Právě Dodo nové vydání remasteroval.

Reedice alba je doplněná třemi bonusy z památné kompilace Rebelie Punk´n´Oi. Booklet alba vychází také v rozšířené podobě: přibyly archivní fotografie a osobní výpovědi členů Plexis, a to včetně vzpomínek na vznik písní, nahrávání alba i společné turné se skupinou Lucie, které po vydání následovalo. Dále na Půlnočního rebela a kapelu vzpomínají kolegové z branže i nejbližší přátelé.
Zobrazit více

Parametry

Rok vydání 2020
Typ nosiče CD
Žánr hard 'n heavy
Vydavatelství Hudobné albumy
Interpret Plexis