MTB přilba, pro kterou hranice neplatí Výjimečná ochrana, lehká konstrukce, patentovaná technologie - to jsou jen některé vlastnosti, které charakterizují helmu Kortal. Poskytne kompletní ochranu pro vyznavače trail a enduro jízdy a navíc přidá pohodlí při jízdě díky skvělé ventilaci a bezproblémovému uchycení brýlí. Díky rozšířeným ochranným zónám a nepřerušovanému větrání budete v bezpečí kdekoli se rozhodnete jezdit. Ideální i pro elektrokolo Přilba je certifikována pro použití s elektrokoly... Celý popis

Koupit za 3 958 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

MTB přilba, pro kterou hranice neplatí

Výjimečná ochrana, lehká konstrukce, patentovaná technologie - to jsou jen některé vlastnosti, které charakterizují helmu Kortal. Poskytne kompletní ochranu pro vyznavače trail a enduro jízdy a navíc přidá pohodlí při jízdě díky skvělé ventilaci a bezproblémovému uchycení brýlí. Díky rozšířeným ochranným zónám a nepřerušovanému větrání budete v bezpečí kdekoli se rozhodnete jezdit.

Ideální i pro elektrokolo

Přilba je certifikována pro použití s elektrokoly a vyhovuje nizozemskému standardu NTA8776, který testuje přilby při vyšších rychlostech nárazu než při běžném používání jízdních kol. V současné době je to jediný standard pro přilby na elektrokol.

Kortal je ideální pro použití společně se slunečními brýlemi Devour pro jízdu na trailu, nebo brýlemi Ora pro enduro.

Vlastnosti

Konstrukce In-mold, EPS

Nastavitelná velikost

Hmotnost 370 g

Certifikace EN 1078, CPSC 12.03, AS/NZS 2063, NTA 8776

Robustní konstrukce s vložkou EPS optimalizovanou pro ochranu hlavy.

Snadno ovladatelný 360 ° fit systém, který poskytuje přesné a bezpečné uchycení

Odnímatelný kšilt

Značka POC, přední výrobce helem, brýlí, oděvů a doplňků pro zimní sporty a cyklistiku, byla založena v roce 2005 ve Švédsku.

Od počátku si stanovila za hlavní úkol chránit životy a minimalizovat následky nehod sportovců tak, že bude vyvíjet sportovní vybavení s ohledem na optimální osobní ochranu a bezpečnost.

Díky využití vědeckých poznatků a neustálému vývoji a inovacím posouvá POC odvětví cyklistického vybavení stále vpřed. POC je držitelem ceny "Značka roku" v cyklistickém průmyslu a je využívaná profesionálními i amatérskými sportovci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce POC
Typ MTB
Určení unisex
Modelový rok 2021
Barva bílá