Popis produktu Cyklistická helma POC Kortal Race MIPS, Hydrogen White/Uranium Black Matt 2021, PC105218347 Nová přilba POC Kortal Race MIPS je závodní enduro helma s výjimečnou ochrannou a ventilací. Je ideální pro freestyle enduro a trail jízdy. Helma je vybavena MIPS rotačním systém ochrany proti nárazu, který chrání před, při i po nárazu a je vyvinutý ve spolupráci s POC, stejně jako RECCO® Reflektor a integrovaný NFC Medical ID čip, který ukládá důležité informace jezdce a umožňuje k nim přístup... Celý popis

Koupit za 4 259 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu Cyklistická helma POC Kortal Race MIPS, Hydrogen White/Uranium Black Matt 2021, PC105218347

Nová přilba POC Kortal Race MIPS je závodní enduro helma s výjimečnou ochrannou a ventilací. Je ideální pro freestyle enduro a trail jízdy. Helma je vybavena MIPS rotačním systém ochrany proti nárazu, který chrání před, při i po nárazu a je vyvinutý ve spolupráci s POC, stejně jako RECCO® Reflektor a integrovaný NFC Medical ID čip, který ukládá důležité informace jezdce a umožňuje k nim přístup v případě nehody. Přilba nejlépe sedí s brýlemi POC Ora a je navržena tak, aby popruh na brýle nezakrýval žádné větrání helmy POC Kortal Race MIPS.
Nastavitelný odnímatelný štítek lze vysoko zvednout k připevnění brýlí. Zadní větrání lze také použít k bezpečnému uložení slunečních brýlí. Přilba je certifikována podle nizozemského NTA Standard 8776 elektrických cyklistických helem.

 
Parametry helmy POC Kortal Race MIPS:

- Obsahuje nové řešení ochrany proti rotaci proti nárazům MIPS vyvinuté ve spolupráci s POC.
- RECCO reflektor.
- Čip NFC Medical ID.
- Certifikované podle nizozemského standardu elektrických kol NTA 8776.
- Bod rozlomení v případě nárazu.
- Prostor na odložení brýlí.
- Speciální design zajišťuje, že řemínek brýlí nezakrývá větrání.

 

Velikosti helmy POC Kortal Race MIPS: XS/S (51-54cm), M/L (55-58cm), L/XL (59-62cm)

Váha helmy POC Kortal Race MIPS: XS/S (320g), M/L (350g), L/XL (380g)

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce POC
Typ MTB
Určení unisex
Modelový rok 2021
Barva bílá