POC Obex BC Spin 20/21

100 %
(1 hodnocení)

Lyžařská helma, která za vás může mluvit, když nemůžete. Specifický backcountry Obex Backcountry SPIN je navržen pro lepší sledovatelnost a trvanlivost. Přístup POC k designu celé helmy Díky twICEme® NFC mohou první lidé na místě nehody okamžitě získat potřebné informace, a tím jim pomoci a zkrátit dobu trvání v případě nouze. Spolu s twICEme® NFC má helma pohodlí, fit a výkon, který zahrnuje SPIN (Shearing Pad INside), náš patentovaný systém silikonových podložek. Mezi další vlastnosti tohoto... Celý popis

Koupit za 6 240 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lyžařská helma, která za vás může mluvit, když nemůžete. Specifický backcountry Obex Backcountry SPIN je navržen pro lepší sledovatelnost a trvanlivost.

Přístup POC k designu celé helmy
Díky twICEme® NFC mohou první lidé na místě nehody okamžitě získat potřebné informace, a tím jim pomoci a zkrátit dobu trvání v případě nouze. Spolu s twICEme® NFC má helma pohodlí, fit a výkon, který zahrnuje SPIN (Shearing Pad INside), náš patentovaný systém silikonových podložek. Mezi další vlastnosti tohoto přístupu s celou helmou patří použití záchranných reflektorů RECCO na pomoc záchranářům při hledání ztracených lyžařů.

Helma je kompatibilní s komunikačním headsetem Obex (prodává se samostatně) a je navržena pro bezproblémovou kompatibilitu s brýlemi POC. Větrání je plně nastavitelné a ušní vycpávky jsou odnímatelné, což uživateli poskytuje kontrolu nad přizpůsobením a pocitem z helmy. Silnější polykarbonátová skořepina ve srovnání s lyžařskou helmou Obex SPIN zvyšuje odolnost, takže je ideální pro dobrodružství v backcountry.

- Bezpečnostní certifikace: CE EN 1077-B, ASTM F2040
- Lékařský čip NFC SPIN (Střižná podložka uvnitř)
- Reflektor RECCO
- Aramidové panely PC skořepina a ABS vrchní skořepina
- Systém nastavení celé hlavy umožňuje dokonalé uchycení beze změny polstrování
- Bezproblémová kompatibilita s brýlemi POC
- Odnímatelné náušníky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Poc
Určení pánské
Modelová řada 2021 / 2022
Typ lyžařské přilby