Ať už jedete do práce na kole, zkoumáte gravel silnice nebo místní stezky, Omne Air Resistance Mips poskytuje spolehlivou ochranu. Omne Air Resistance Mips je vaším společníkem a šampionem při každé jízdě. Optimální hustota podšívky a tlustší jaderné zóny poskytují ideální ochranu pro každodenní použití. Rozšířená ochrana kolem spánků a zadní části hlavy zvyšuje všestrannou ochranu, kdekoli se rozhodnete jezdit. Omne Air Resistance Mips, vyvinutá v souladu s POC's Whole Helmet Concept™, poskytuje... Celý popis

Koupit za 3 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ať už jedete do práce na kole, zkoumáte gravel silnice nebo místní stezky, Omne Air Resistance Mips poskytuje spolehlivou ochranu.
Omne Air Resistance Mips je vaším společníkem a šampionem při každé jízdě. Optimální hustota podšívky a tlustší jaderné zóny poskytují ideální ochranu pro každodenní použití. Rozšířená ochrana kolem spánků a zadní části hlavy zvyšuje všestrannou ochranu, kdekoli se rozhodnete jezdit. Omne Air Resistance Mips, vyvinutá v souladu s POC's Whole Helmet Concept™, poskytuje vynikající úroveň pohodlí, přizpůsobení a výkonu a je vybavena systémem ochrany mozku Mips pro lepší ochranu proti rotačním nárazům.
HIGHLIGHTY

Odnímatelný kšilt
Nastavitelný 360° systém přizpůsobení

Mips Integra

Nejnovější technologie od specialistů na ochranu mozku Mips zvyšuje ochranu proti rotačnímu nárazu.

Vložka EPS

Lehká vložka z EPS poskytuje optimální ochranu.

PC skořepina

PC skořepina zvyšuje strukturální integritu přilby.

Nastavitelné 360° přizpůsobení

Systém 360° nastavení usnadňuje nalezení bezpečného a pohodlného střihu.

Odnímatelný kšilt

Vrchní část přilby lze snadno odpojit a znovu připojit, což vám dává flexibilitu při ovládání funkčnosti přilby.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce POC
Typ MTB
Určení unisex
Modelový rok 2022
Barva bílá