Skvělý pomocník pro váš THERMOMIX je tady - Deska pod Thermomix deska má udělaný výřez pod ruku k snadnější manipulaci, na spodní straně vzadu jsou 2 teflonové klouzáky, které při jemném nadzvednutí desky umožňují jednoduché přesunutí desky s Thermomixem, vepředu jsou 2 gumové nožičky, nahoře 3 výřezy pro nožky Thermomixu, aby v průběhu práce nezklouzl z desky, kompatibilní pro TM5 a TM6, deska je z tvrdé bukové spárovky, nápis může být i jiný na vaše přání. Pro ty, kteří mají málo místa, vyrábíme... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Skvělý pomocník pro váš THERMOMIX je tady - Deska pod Thermomix deska má udělaný výřez pod ruku k snadnější manipulaci, na spodní straně vzadu jsou 2 teflonové klouzáky, které při jemném nadzvednutí desky umožňují jednoduché přesunutí desky s Thermomixem, vepředu jsou 2 gumové nožičky, nahoře 3 výřezy pro nožky Thermomixu, aby v průběhu práce nezklouzl z desky, kompatibilní pro TM5 a TM6, deska je z tvrdé bukové spárovky, nápis může být i jiný na vaše přání. Pro ty, kteří mají málo místa, vyrábíme kratší verzi, cca. 32 cm. délka x 30 cm. šířka. V kratší verzi není místo pro nápis.

Vyrábíme variantu se třemi ručními výřezy (3x ručka), jedním vpředu pro posun desky a dvěma bočními pro mírné nadzvednutí.

Nově pro vás máme, podložku pouze pro přenášení!!! Nejsou zde kluzáky, ale 4 gumové nožičky a 2 boční výřezy pro nadzvednutí podložky i s thermomixem. 32x30 cm.

 !!! Pokud v poznámce nebude uveden TEXT, bude podložka vyrobena bez textu !!! 

Podívejte se na dřívější modely termomixů - TM21-TM6
Zobrazit více