Podložka pod myš kruhová s vlastním potiskem I při práci na počítači si můžete připomínat své blízké díky podložce pod myš s vlastním potiskem. Miluješ počítačové hry? Podložka pod myš s obrázkem ze hry nebo herním motivem vypadá skvěle. TIP: Kruhovou podložku můžete použít i na něco úplně jiného. :-) Kruhovou podložku pod myš vám potiskneme vlastní fotografií nebo jiným obrázkem. Podložka má spodní vrstvu z neklouzavé pryže, proto dobře drží na svém místě. Na vrchní straně je látková vrstva, ta... Celý popis

Koupit za 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Podložka pod myš kruhová s vlastním potiskem
I při práci na počítači si můžete připomínat své blízké díky podložce pod myš s vlastním potiskem.

Miluješ počítačové hry? Podložka pod myš s obrázkem ze hry nebo herním motivem vypadá skvěle.
TIP: Kruhovou podložku můžete použít i na něco úplně jiného. :-)
Kruhovou podložku pod myš vám potiskneme vlastní fotografií nebo jiným obrázkem. Podložka má spodní vrstvu z neklouzavé pryže, proto dobře drží na svém místě. Na vrchní straně je látková vrstva, ta lze potisknout trvanlivou sublimační metodou, takže se nikdy neošoupe. Podložku pod myš lze potisknout až k okraji bez rámečku kolem.
TIP: Podložka je vhodná i pro optické myši. Nebo také jako podložka pod úplně něco jiného :-)
Potisk podložky pod myš
Návrh potisku si sami snadno připravíte v našem editoru potisku. Všechny prvky můžete upravovat, vytvoříte si tak jedinečný návrh potisku.
Potisk podložky je kvalitní - nikdy se neošoupe a barvy jsou věrné předloze. Potisknout lze jakoukoli fotografii, obrázek, logo nebo jen text.

Potisk na podložku pod myš je možný pouze z jedné strany.
Při vytváření návrhu můžete použít naše motivy, například bubliny pro napsání textu, zvířátka nebo lebky. Naše motivy najdete v editoru pod záložkou Vyberte si design.
Jak podložky potiskujeme si můžete přečíst v našem blogu.
Zobrazit více