Každá žena, která se věnuje tanečním či sportovním aktivitám, dobře ví, jak důležitá je pohodlná sportovní podprsenka, která dobře padne a plní svou funkci. Sportovní podprsenku NESS je navíc bezešvá a má vyjímatelné výztuže v oddělených košíčcích. Je tak pohodlná, že si po právu zamilujete. NESS je elegantní komfortní podprsenka z dvojitého rychloschnoucího prodyšného materiálu, který je neuvěřitelně příjemný na dotek. Přednosti podprsenky NESS sportovně elegantní střih bezešvá kvalitní pružný... Celý popis

Koupit za 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Každá žena, která se věnuje tanečním či sportovním aktivitám, dobře ví, jak důležitá je pohodlná sportovní podprsenka, která dobře padne a plní svou funkci. Sportovní podprsenku NESS je navíc bezešvá a má vyjímatelné výztuže v oddělených košíčcích. Je tak pohodlná, že si po právu zamilujete. NESS je elegantní komfortní podprsenka z dvojitého rychloschnoucího prodyšného materiálu, který je neuvěřitelně příjemný na dotek.
Přednosti podprsenky NESS

sportovně elegantní střih
bezešvá
kvalitní pružný prodyšný rychloschnoucí dvojvrstvý materiál
Body Mapped - odvětrávací panely na nejvíce zatěžovaných partiích
široká ramínka
střední opora
barevná provedení, která jednoduše sladíte s tílky a topy v naší nabídce
využití na veškeré sportovní i volnočasové aktivity

Materiál : 61 % polyamid, 30 % polyester, 9 % elastan

Nejste si jistí výběrem dámské podprsenky NESS? Zeptejte se nás na on-line chatu, zavolejte nebo pošlete e-mail. RÁDI PORADÍME.
Zobrazit více

Bazarové nabídky