Staňte se sběratelem a trenérem pokémonů s karetní hrou Pokémon TCG SV05 Temporal Forces Blister Booster. V balení naleznete 10 sběratelských kartiček (+ kartu energie) a online kód do hry Pokémon Trading Card. Game Online. Pokémon Temporal Forces Booster - balíček 10 náhodně namíchaných karet 5. edice éry Scarlet and Violet, která otevírá nové příležitosti pro Ancient a Future Pokémony. V edici Temporal Forces roste síla historických (např. Walking Wake ex, Raging Bolt ex) i budoucích (např.... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Staňte se sběratelem a trenérem pokémonů s karetní hrou Pokémon TCG SV05 Temporal Forces Blister Booster. V balení naleznete 10 sběratelských kartiček (+ kartu energie) a online kód do hry Pokémon Trading Card.

Game Online.

Pokémon Temporal Forces Booster - balíček 10 náhodně namíchaných karet 5. edice éry Scarlet and Violet, která otevírá nové příležitosti pro Ancient a Future Pokémony. V edici Temporal Forces roste síla historických (např. Walking Wake ex, Raging Bolt ex) i budoucích (např. Iron Leaves ex, Iron Crown ex) Pokémonů. Jsou zde opět EX Pokémoni a také speciální type-shifted Pokémoni. Hráči ocení návrat ACE SPEC karet a jejich silné efekty.

Pokémon edice Temporal Forces vychází v bžeznu 2024. Obsahuje více než 160 karet a 6 ACE SPEC karet. Nalezneme zde 13 ex Pokémonů (z toho 2 Tera ex Pokémony), 22 illustration rare Pokémon karet a dokonce i 6 hyper rare zlatých karet.

Booster = Rozšiřující doplňkový balíček, který nabízí hráčům možnost, jak si rozšířit a vylepšit balíček nebo sbírku o nové karty. Je vhodný jak pro začátečníky, tak ostřílené hráče.

Ve sběratelské karetní hře Pokémon sbírají hráči balíčky karet a soupeří mezi sebou se svými oblíbenými pokémony. Hra je jednoduchá, takže se ji noví hráči naučí rychle, ale zároveň velmi

propracovaná, a umožňuje tak nekonečnou kreativitu a zábavu při hře. Spousta fanoušků pokémonů bohatě ilustrované karty Pokémon sbírá.

Rozměry balení (š v): 10 x 18cm

Balení obsahuje: 10 náhodných karet, karta energie, online kód do hry

Nelze specifikovat konkrétní druh.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky

Hračka je vhodná pro děti od 6 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pokémon Company
Druh kartičky
Série Pokémon