Pokladna KASAmax MAXI 8"

87 %
(2 hodnocení)

Pokladna KASAmax Mobile MAXI 7 s termotiskárnou je praktickým řešením pro všechny, kteří chtějí plnohodnotný pokladní systém za skvělou cenu.  Díky svým malým rozměrům je vhodná do všech provozoven, kde je kladen důraz na co nejvetší úsporu místa. Pokladna je vhodná do barů, bister, kaváren, malých obchůdků, prodej vstupného a dalších menších provozoven.    Vzhledem ke své mobilitě mohou pokladnu využít i majitelé restauračních zařízení jako mobilního číšníka a obsluhovat klienty v rámci celé restaurace.... Celý popis

Koupit za 6 038 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pokladna KASAmax Mobile MAXI 7 s termotiskárnou je praktickým řešením pro všechny, kteří chtějí plnohodnotný pokladní systém za skvělou cenu.  Díky svým malým rozměrům je vhodná do všech provozoven, kde je kladen důraz na co nejvetší úsporu místa. Pokladna je vhodná do barů, bister, kaváren, malých obchůdků, prodej vstupného a dalších menších provozoven. 
 
Vzhledem ke své mobilitě mohou pokladnu využít i majitelé restauračních zařízení jako mobilního číšníka a obsluhovat klienty v rámci celé restaurace. Tuto nespornou výhodu nabízí zabudovaná baterie v tabletu i přenosné tiskárně. 
 
Díky termálnímu  tisku nemusíte řešit doplňování inkoustu. Jedná se o úsporný tisk na teplocitlivý papír, který koupíte jak na našem eshopu, tak v jakémkoliv papírnictví. 
 
V pokladně je předinstalována námi vyvíjená pokladní aplikace KASAmax Mobile, která nabízí více možností markování. Markovat můžete položkově s pevně stanovenou cenou nebo libovolnou částkou na položku/skupinu. Samozřejmostí je možnost výběru sazeb DPH. Každý si tak může vybrat způsob, který nejvíce vyhovuje typu jeho provozu. Další nepostradatelné funkce jsou pokladní uzávěrky, markování na více účtů a přehledy transakcí. Pokladní systém je bez EET, ale v případě návratu elektronické evidence tržeb lze tuto funkci opět aktivovat. Díky vzdálené administraci nabízí aplikace KASAmax Mobile i možnost definice mapy stolů, skladové operace a další nadstandardní funkce. 
 
Aplikaci KASAmax Mobile nastavíte během pár minut a můžete začít ihned markovat. Pro rychlé seznámení je k  dispozici manuál a videomanuály.
 
Jak již bylo popsáno, v pokladní sestavě je předinstalována námi vyvíjená pokladní aplikace KASAmax Mobile, která je k vyzkoušení na dva měsíce. Následně lze využít verzi Lite, která je i po této době zcela zdarma, ale některé funkce v ní nejsou přístupné. Je také limitována počtem účtenek v měsíci. Aplikaci KASAmax Mobile můžete zakoupit na 6, 12 měsíců nebo formou neomezené licence. Více informací naleznete kliktnutím na tento odkaz. 
 
Specifikace

mobilní aplikace KASAmax Mobile 
termální bluetooth tiskárna 57-58 mm
7" tablet s podporou Wi-Fi 
stabilní kovový stojan na tablet i tiskárnu
OS Android

 
Výhody

úsporný tisk
rychlá doba odezvy
připojení k internetu prostřednictvým Wi-Fi 
plnohodnotný pokladní systém
intuitivní ovládání
lehce přenositelné
kompaktní rozměry
nízká cena
možnost napájení z interní baterie (tablet i tiskárna)
režimy aplikace (gastro, obchod, služby, rychlý prodej, fastfood)
markování položkově nebo číselníkem, případně sazbou DPH
možnost připojení platebního terminálu SumUp  nebo ComGate

 
Ke všem pokladním systémům s aplikací KASAmax Mobile nabízíme i vzdálenou administraci KASAmax Backoffice, která nabízí celou řadu užitečných funkcí pro správu vašeho provozu. Více informací naleznete kliknutím na tento odkaz.
 
Pro náročnější klienty nabízíme také možnost připojení mobilního číšníka KASAmax Waiter nebo napojení na vyvolávací systém KASAmax Queue. 
 
Vyzkoušejte si mobilní pokladní aplikaci KASAmax Mobile zcela zdarma na svém telefonu nebo tabletu. Naleznete ji ve vašem obchodě obchod Play i App Store.
Produkt může mít odlišný typ tabletu než ten, který je na obrázku. Specifikace je stejná. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KASAmax