Vana s dvířky VOVO 140x70 (140x70x61 cm | objem: 140 l) Omezení pohybové schopnosti vyplývající z nemoci nebo stáří znesnadňuje každodenní činnost. Vana s dvířky je řešením tohoto problému. Volbou vany pro osoby se zdravotním postižením značky Polimat si můžete být jisti, že materiál i zpracování jsou nejvyšší kvality. Vana s dvířky byla vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, který je charakterizován vysokou odolností proti poškrábání, zbarvení, mechanickým poškozením a je velmi snadné udržet si... Celý popis

Koupit za 39 766 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vana s dvířky VOVO 140x70 (140x70x61 cm | objem: 140 l)

Omezení pohybové schopnosti vyplývající z nemoci nebo stáří znesnadňuje každodenní činnost. Vana s dvířky je řešením tohoto problému. Volbou vany pro osoby se zdravotním postižením značky Polimat si můžete být jisti, že materiál i zpracování jsou nejvyšší kvality. Vana s dvířky byla vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, který je charakterizován vysokou odolností proti poškrábání, zbarvení, mechanickým poškozením a je velmi snadné udržet si čistotu.

Vana pro tělesně postižené - pohodlí a komfort při každodenní péči

Vany VOVO pro starší a tělesně postižené dodáváme v rozměrech: 140x70, 160x75, 170x75 a 180x80 cm.

Dvířka a odtokový sifon jsou u této vany pro seniory umístěny vlevo, odnímatelné sedátko vpravo (při čelním pohledu na vanu).

Vana pro zdravotně postižené, kterou nabízí společnost Polimat, dokonale plní svou roli. Díky pohodlným a vodotěsným dvířkům, namontovaným v boční stěně je vstup a výstup z vany mnohem jednodušší, což umožňuje starším lidem nebo lidem s omezeným pohybem samostatně podstoupit koupel. Má také odnímatelné sedadlo, což zvyšuje bezpečnost použití. Další výhodou akrylátové vany je, že se materiál rychle ohřívá a udržuje teplotu, což umožňuje hospodárnou a dlouhou koupel. Vany pro tělesně postižené jsou konstruované tak, že každý, kdo je používá, bude cítit maximální pohodlí a relaxaci.

Příslušenství ze sanitárního akrylu se těší rostoucí popularitě nejen díky své funkčnosti, ale také díky estetickému vzhledu, který umožňuje dokonalé přizpůsobení vany do interiéru koupelny.

Akrylátová obdélníková vana pro starší a osoby s tělesným postižením Vovo 140

Vana nejvyšší kvality, která se rychle zahřívá, udržuje teplotu vody a tím umožňuje dlouhou komfortní relaxaci ve vaně. Lesklé, vysoké stěny vany jsou dokonale tvarované tak, aby se všichni cítili pohodlně. Odnímatelné sedadlo zvyšuje pohodlí při použití vany. Utěsněné boční dveře usnadňují starším lidem a osobám se zdravotním postižením koupel a relaxaci.

VANU S DVÍŘKY DODÁVÁME V PROVEDENÍ BEZ ČELNÍHO KRYCÍHO PANELU.

Vanu s čelním krycím panelem si můžete zakoupit zde:

- vana s bílým čelním krycím panelem

- vana s černým čelním krycím panelem

POZOR!
Modely 160x75 a 180x80 cm nemají horní přepad! (v případě zájmu lze dodělat - prosím, uveďte do poznámky v objednávce)
UPOZORNĚNÍ: při použití vanového sifonu s přepadem je nutné, vzhledem k omezené výšce dna vany od podlahy, vanový sifon zapustit do podlahy!!!

Díky kvalitnímu těsnění a spolehlivému mechanizmu zavírání dvířek na západku voda za žádných okolností nevyteče, dvířka nebudou praskat pod jejím tlakem, protože sklo použité ve dveřích je nejen temperované, ale také velmi odolné.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Polimat

Podobné produkty