Rohové vany s dostatkem vnitřního prostoru - Materiál je 100% akrylát o tloušťce 4 mm. - K vaně je dodáván silikon ZDARMA. - K vaně je nutno použít přepadovou soupravu o délce min. 675 mm. HEAVY SHELL (pouze výrobce POLYSAN) Při výrobě van a vaniček využívá firma Polysan nejmodernější technologie britské firmy Armour Ltd. Dno vany Polysan je oproti konkurenčním vanám zesíleno vrstvou speciální směsi HEAVY SHELL, a tím je zajištěna vyšší tuhost vany. Vany nejsou vytvrzovány tepelným šokem,... Celý popis

Koupit za 21 800 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Rohové vany s dostatkem vnitřního prostoru

- Materiál je 100% akrylát o tloušťce 4 mm.
- K vaně je dodáván silikon ZDARMA.
- K vaně je nutno použít přepadovou soupravu o délce min. 675 mm.
HEAVY SHELL (pouze výrobce POLYSAN)
Při výrobě van a vaniček využívá firma Polysan nejmodernější technologie britské firmy Armour Ltd. Dno vany Polysan je oproti konkurenčním vanám zesíleno vrstvou speciální směsi HEAVY SHELL, a tím je zajištěna vyšší tuhost vany. Vany nejsou vytvrzovány tepelným šokem, po vyjmutí z formy vyzrávají do maximální tvrdosti při teplotě 20 °C. Výsledkem je dokonale rovný a hladký povrch bez tzv. pomerančového efektu.

Akrylátové vany mají nejlepší tepelně izolační vlastnosti.
Rohové vany Polysan nabízí dostatek vnitřního prostoru pro pohodlnou koupel. Jsou nabízeny v rozměrech 120x120 cm až 165x165 cm. Větší vany lze použít i pro dvě osoby a zažít tak příjemnou relaxaci společně s partnerem. Ke všem vanám nabízíme madla pro snadný a bezpečný pohyb lidem se sníženou pohyblivostí.

Prodloužená záruka - garantuje výrobce POLYSAN

Na vany POLYSAN vyrobené z akrylátu poskytujeme záruku 10 let.
Podmínkou záruky je správná instalace podle návodu, včetně použití originální konstrukce dle typu vany nebo originálních podstavců POLYSAN (PO60/60, PO80/80, PO100/100, PO60/80 nebo PO60/100) dle typu vany. Doporučený typ podstavce je vždy uveden u každé vany v příslušenství.

U akrylátových van značky Polysan je možné objednat barevné varianty van i panelů. Více informací zde.
Dokumenty ke stažení zde
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Polysan
Materiál akrylátové
Typ vany rohové
Umístění pravé
Délka 165 cm
Hloubka 49 cm
Objem 435 l
Hmotnost 48.06 kg
Šířka 165 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty