Pro Magdu je pletení ponožek relax a zábava. Ponožky plete už více než 20 let, a dle svých slov je přestala počítat když jich upletla 1 000 párů. Během prvních desítek párů se pochopitelně poctivým používáním ponožky důkladně otestovaly a byly tak vybrány nejlepší materiály pro jednotlivé části ponožky. Spodní část ponožky je ze silnejších vláken, takže vydrží opravdu hodně. Všechny ponožky jsou ručně pletené přímo Magdou, a vždy se jedná o originální kus, respektive dva kusy, jeden na Vaši levou... Celý popis

Koupit za 240 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pro Magdu je pletení ponožek relax a zábava. Ponožky plete už více než 20 let, a dle svých slov je přestala počítat když jich upletla 1 000 párů. Během prvních desítek párů se pochopitelně poctivým používáním ponožky důkladně otestovaly a byly tak vybrány nejlepší materiály pro jednotlivé části ponožky. Spodní část ponožky je ze silnejších vláken, takže vydrží opravdu hodně.
Všechny ponožky jsou ručně pletené přímo Magdou, a vždy se jedná o originální kus, respektive dva kusy, jeden na Vaši levou a druhý na pravou nohu :)
Ponožky jsou pletené z vln typu Perleta (80%) a Dora (20%). Velikost 31-34.
Zobrazit více

Parametry

Značka Ponožky od Magdy

Podobné produkty