Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Fixed Pouzdro na mobil flipové FIXED Soft Slim Elements 5XL+ (vhodné pro 5,2" - 5,7") - rainbow dots (FIXSOS-RAD-5XL+)

Fixed Pouzdro na mobil flipové FIXED Soft Slim Elements 5XL+ (vhodné pro 5,2" - 5,7") - rainbow dots (FIXSOS-RAD-5XL+)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 249 Kč
Univerzální pouzdro FIXED Soft Slim 5XL+ Rain v barevném provedení s lakovanou povrchovou úpravou, které je vyrobeno z kvalitní syntetické usně. Ručně vyrobené pouzdro v ČR s uzavíráním na suchý zip disponuje vytahovacím systémem. FIXED Soft Slim 5XL+ Rain s nízkou hmotností chrání mobilní telefon před škrábanci, prachem a mechanickým poškozením.

Všechny nabídky pro Fixed Pouzdro na mobil flipové FIXED Soft Slim Elements 5XL+ (vhodné pro 5,2" - 5,7") - rainbow dots (FIXSOS-RAD-5XL+)

Fixed Soft Slim 5XL motiv Rain pouzdro se zavíráním

Univerzální pouzdro FIXED Soft Slim 5XL Rain v barevném provedení s lakovanou povrchovou úpravou, které je vyrobeno z kvalitní syntetické usně. Ručně vyrobené pouzdro v ČR s uzavíráním na suchý zip disponuje vytahovacím systémem. FIXED Soft Slim 5XL Rain s nízkou hmotností chrání mobilní telefon před škrábanci, prachem a mechanickým poškozením.Informace v obchodě
Skladem
Do obchodu

Parametry Fixed Pouzdro na mobil flipové FIXED Soft Slim Elements 5XL+ (vhodné pro 5,2" - 5,7") - rainbow dots (FIXSOS-RAD-5XL+)

Výrobce Fixed

Podobné produkty