Pouzdro Forcell Carbon pro Huawei P30 Pro černé Pouzdro Forcell Carbon pro Huawei P30 Pro je elegantní a stylové pouzdro, vyrobené z nárazuvzdorné gumy. Poskytuje plnou ochranu i v náročných podmínkách a jeho vzhled zaujme i náročnější uživatele. - elegantní a zesílené pouzdro do náročných podmínek - jedinečný karbonový motiv pouzdra - zvýšené strany pro ochranu okrajů telefonu - zesílený rám pro zvýšenou ochranu při pádu - vyrobeno z nárazuvzdorné gumy - výřezy pro systémové konektory a... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pouzdro Forcell Carbon pro Huawei P30 Pro černé

Pouzdro Forcell Carbon pro Huawei P30 Pro je elegantní a stylové pouzdro, vyrobené z nárazuvzdorné gumy. Poskytuje plnou ochranu i v náročných podmínkách a jeho vzhled zaujme i náročnější uživatele.

- elegantní a zesílené pouzdro do náročných podmínek

- jedinečný karbonový motiv pouzdra

- zvýšené strany pro ochranu okrajů telefonu

- zesílený rám pro zvýšenou ochranu při pádu

- vyrobeno z nárazuvzdorné gumy

- výřezy pro systémové konektory a fotoaparát.

Pouzdro Forcell Carbon pro Huawei P30 Pro má zesílený rám, který dodatečně tlumí náraz při pádu Vašeho smartphonu a lehce zaoblené hrany, které chrání jeho displej. Jedinečný motiv karbonu a broušeného hliníku na zadní straně pouzdra způsobí, že Váš smartphone Huawei P30 Pro mezi ostatními telefony opravdu vynikne.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Forcell
Typ zadní kryty
Materiál silikonová
Barva černá
Model telefonu Huawei P30

Podobné produkty