Pouzdro GUHCS23LPCUMAK Guess na zadní část mobilního telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra - Marble GUHCS23LPCUMAK Guess je pouzdro pro ochranu vašeho mobilního telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra. Zahalte svůj mobil do stylu s krytem od Guess! Krásný design a kvalitní materiály zaručují ochranu i vzhled vašeho zařízení Samsung Galaxy S23 Ultra. Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S23 Ultra od značky Guess - GUHCS23LPCUMAK je tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí ochránit svůj telefon Samsung... Celý popis

Koupit za 555 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pouzdro GUHCS23LPCUMAK Guess na zadní část mobilního telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra - Marble
GUHCS23LPCUMAK Guess je pouzdro pro ochranu vašeho mobilního telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra.
Zahalte svůj mobil do stylu s krytem od Guess! Krásný design a kvalitní materiály zaručují ochranu i vzhled vašeho zařízení Samsung Galaxy S23 Ultra.
Pouzdro na mobilní telefon Samsung Galaxy S23 Ultra od značky Guess - GUHCS23LPCUMAK je tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí ochránit svůj telefon Samsung Galaxy S23 Ultra a zároveň vypadat stylově. Kryt kombinuje kvalitní materiály a moderní design, který upoutá pozornost.
Obal je vyroben z odolného materiálu, který chrání telefon Samsung Galaxy S23 Ultra před poškozením. Navíc má speciální výřezy pro snadné ovládání tlačítek a přístup k portům. Kromě toho kryt zvyšuje přilnavost telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra, takže se vám nebude snadno vysmekávat z ruky.
Guess GUHCS23LPCUMAK kryt na mobilní telefon Samsung Galaxy S23 Ultra je k dispozici v mnoha různých stylech, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu. Od klasických kožených obalů po moderní a hravé vzory, Guess GUHCS23LPCUMAK má něco pro každého. Pokud chcete ochránit svůj telefon a zároveň vypadat dobře, není lepší volbou než Guess kryt na mobilní telefon.
Shrnutí na závěr
Tenké pouzdro GUHCS23LPCUMAK Guess doporučujeme všem, kteří potřebují mít přístroj neustále po ruce a chtějí jej mít chráněný tenkou vrstvou.
Ultray
+ dobrá ochrana telefonu - silikonové provedení
+ nezvětšuje tolik telefon
Mínusy
- displej je v pouzdře odkrytý
Pro nekompromisní ochranu telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra doporučujeme navíc zakoupit i ochranné sklo na displej
Zobrazit více

Podobné produkty