Elegantní pouzdro Nillkin CamShield Pro chrání vaše zařízení před poškozením pomocí posuvného krytu zadního fotoaparátu. Pouzdro je šité na míru telefonu a dokonale chrání telefon před poškozením při pádu nebo poškrábáním (například od klíčů nošených v kapse). Kryt má posuvný krytku zadního fotoaparátu. To chrání fotoaparát před poškrábáním. Zvýšené okraje kolem obrazovky ji chrání před poškrábáním, když leží na rovném povrchu. Specifikace: - Značka: Nillkin - Materiál: TPU, PC Klíčové vlastnosti... Celý popis

Koupit za 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Elegantní pouzdro Nillkin CamShield Pro chrání vaše zařízení před poškozením pomocí posuvného krytu zadního fotoaparátu. Pouzdro je šité na míru telefonu a dokonale chrání telefon před poškozením při pádu nebo poškrábáním (například od klíčů nošených v kapse). Kryt má posuvný krytku zadního fotoaparátu. To chrání fotoaparát před poškrábáním. Zvýšené okraje kolem obrazovky ji chrání před poškrábáním, když leží na rovném povrchu.

Specifikace:

- Značka: Nillkin

- Materiál: TPU, PC

Klíčové vlastnosti pouzdra Nillkin CamShield Pro:

- Chrání před poškrábáním. Konstrukce pouzdra je vyrobena ze dvou odolných materiálů: TPU a PC

- Odolné proti účinkům pádů díky umístění vzduchových polštářů v rozích

- Kryt fotoaparátu chrání objektiv telefonu a vaše soukromí. Fotoaparát můžete kdykoli zakrýt

- Přizpůsoben tvaru telefonu. Nebrání přístupu k tlačítkům, reproduktorům ani nabíjecímu portu

Promyšlený design

Kryt se skládá z pružného rámu, tvrdých zad a krytu fotoaparátu. Zesílené rohy pohlcují energii nárazu, která je rovnoměrně rozložena po celém povrchu krytu.

Ochrana zadního fotoaparátu

Na zadní straně pouzdra se nachází posuvný kryt fotoaparátu. Chrání sklo fotoaparátu před poškrábáním při každodenním používání. Když potřebujete nahrát video nebo pořídit fotografii, stačí kryt posunout, aby se odkryl objektiv.

Všestranná ochrana

Díky jedinečnému designu chrání příslušenství celé pouzdro smartphonu. Vaše zařízení bude uzavřeno v ochranném brnění, které ho ochrání před všemi nebezpečími.

Snadná a bezpečná montáž

Díky své konstrukci se příslušenství snadno nasazuje a sundává. A to bez rizika poškrábání pouzdra. I po letech používání tak může zařízení vypadat stále jako nové! Navíc se nemusíte obávat, že by kryt ze zařízení omylem sklouzl.

Zvýšené okraje

Mírně zvýšené okraje pouzdra navíc zajišťují bezpečnost obrazovky a objektivu fotoaparátu. Ať už telefon položíte jakkoli, můžete si být jisti, že tyto prvky nebudou poškrábány.

Přesné výřezy

I přes komplexní ochranu pouzdro stále poskytuje neomezený přístup ke všem potřebným portům, senzorům a reproduktorům. Komfort používání tak není nijak ohr
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nillkin
Typ zadní kryty
Materiál polykarbonátová
Pružnost tvrdá
Kompatibilita s bezdrátovým nabíjením ne
Prostor pro kreditní kartu ne

Podobné produkty