Kryt na Apple iPhone 13 Mini Pouzdro Liquid Air od Spigenu je vyrobeno z měkkého, matného a odolného termoplastu s geometrickým vzorem. Pouzdro se perfektně hodí k Apple iPhone 13 Mini a neomezuje možnost bezdrátového nabíjení. Mírně vyvýšená forma krytu okolo fotoaparátu a obrazovky ho chrání před poškrábáním zvednutím telefonu těsně nad rovný povrch. Má kryty pro tlačítka a výřezy pro porty. Perfektní pro minimalisty, kteří oceňují vysoce kvalitní a stylové zpracování bez nutnosti zvětšování... Celý popis

Koupit za 335 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kryt na Apple iPhone 13 Mini

Pouzdro Liquid Air od Spigenu je vyrobeno z měkkého, matného a odolného termoplastu s geometrickým vzorem. Pouzdro se perfektně hodí k Apple iPhone 13 Mini a neomezuje možnost bezdrátového nabíjení.

Mírně vyvýšená forma krytu okolo fotoaparátu a obrazovky ho chrání před poškrábáním zvednutím telefonu těsně nad rovný povrch. Má kryty pro tlačítka a výřezy pro porty.

Perfektní pro minimalisty, kteří oceňují vysoce kvalitní a stylové zpracování bez nutnosti zvětšování objemu nebo hmotnosti zařízení.

VLASTNOSTI PRODUKTU:

- 100% originál
- Balené v původním obalu
- Ultralehký
- štíhlý
- elegantní
- Stylový geometrický vzor
- perfektně sedící
- Volný přístup k externím portům
- Snadno se skládá a demontuje

SADA OBSAHUJE:

1 x pouzdro Spigen Liquid Air
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spigen
Barva černé
Materiál silikon
Pro značku Apple
Funkce stojánku ne
Přihrádka na kreditky ne
Model telefonu Apple iPhone 13 Mini