Super odolný, čirý a elegantní kryt s pevnými zády. Spigen Ultra Hybrid Předveďte svůj telefon v křišťálově čistém rámečku, který opravdu dlouho nezažloutne. Spigen Ultra Hybrid® má hybridní konstrukci - tvrdý PC plast na zadní straně krytu a měkčené TPU bočnice pro perfektní úchop telefonu. Díky použití nejkvalitnějších materiálů, léty prověřené a modernizované technologii Air Cushon bude Váš telefon nejen krásně vypadat, ale bude i v naprostém bezpečí. Vysoká odolnost je díky precizní konstrukci... Celý popis

Koupit za 496 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Super odolný, čirý a elegantní kryt s pevnými zády.
Spigen Ultra Hybrid

Předveďte svůj telefon v křišťálově čistém rámečku, který opravdu dlouho nezažloutne. Spigen Ultra Hybrid® má hybridní konstrukci - tvrdý PC plast na zadní straně krytu a měkčené TPU bočnice pro perfektní úchop telefonu. Díky použití nejkvalitnějších materiálů, léty prověřené a modernizované technologii Air Cushon bude Váš telefon nejen krásně vypadat, ale bude i v naprostém bezpečí. Vysoká odolnost je díky precizní konstrukci zajištěna i při velmi nízké tloušťce pouzdra Ultra Hybrid.

Díky přesahům bočnic nad displej i nad čočku fotoaparátu jsou obě nejcitlivější místa na telefonu perfektně chráněny pro případ pádu i poškrábání. Ultra Hybrid byl podroben testům odolnosti a získal certifikát MIL STD 810G-516.6, což znamená, že 26x spadl z výšky 2 metrů a nedošlo k poškození zařízení. Všechny kryty Spigen jsou testovány na odolnost proti oděru a dokonalou kompatibilitu se zařízením, aby byly Vaším nejoblíbenějším pouzdrem. 

Vlastnosti:

hybridní a elegantní kryt
rámeček je vyroben z TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu
vojenská certifikace MIL-STD 810G - 516.6
Air Cushion™ technologie
snadné nasazení i sundání krytu na zařízení
plná kompatibilita s bezdrátovým nabíjením

Balení obsahuje:

1x kryt
Zobrazit více

Bazarové nabídky