CamShield Pro Stylové a elegantní pouzdro Tech-Protect CamShield Pro vyrobené z kvalitních materiálů dodá vašemu smartphonu nejen charakter, ale také jej ochrání při každodenním používání. Obrněné pouzdro Camshield Pro je dokonalou ochranou celého zařízení před pády a poškrábáním. Pouzdro je kombinací vysoce kvalitních TPU a PC komponent. Flexibilní a nárazy tlumící polyuretan a odolný a otěruvzdorný polykarbonát vytvářejí spolehlivou hybridní ochranu vašeho zařízení. Vybaveno jednoduchým a snadno... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

CamShield Pro

Stylové a elegantní pouzdro Tech-Protect CamShield Pro vyrobené z kvalitních materiálů dodá vašemu smartphonu nejen charakter, ale také jej ochrání při každodenním používání.

Obrněné pouzdro Camshield Pro je dokonalou ochranou celého zařízení před pády a poškrábáním. Pouzdro je kombinací vysoce kvalitních TPU a PC komponent. Flexibilní a nárazy tlumící polyuretan a odolný a otěruvzdorný polykarbonát vytvářejí spolehlivou hybridní ochranu vašeho zařízení.

Vybaveno jednoduchým a snadno použitelným jezdcem, který lze kdykoli zavřít. Praktický kryt ochrání objektiv před nečekaným poškozením.
Otočný kroužek o 360 stupňů se skvěle hodí jako stojánek pro sledování filmů, úchyt na prst pro bezpečné držení telefonu v ruce a dokonce i jako montáž na magnetický držák do auta.

VLASTNOSTI PRODUKTU:
- 100% originál
- Zabaleno v originálním balení
- Extrémně odolný
- Precizně vyrobené
- Otočný kroužek o 360 stupňů
- Posuvník ochranné čočky
- Perfektně sedí
- Plně funkční
- Snadná montáž a demontáž

BALÍČEK OBSAHUJE:
1 x pouzdro Tech-Protect CamShield Pro

Fotografie typů mobilních telefonů jsou pouze ilustrační. Rozměry a výřezy pro tlačítka, kameru a konektor odpovídají produktu uvedeného v NÁZVU!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TECH-PROTECT
Pro značku Motorola