Prádelník IDEA 145

70 %
(3 hodnocení)

Praktická skříňka na lůžkoviny plní mnoho důležitých funkcí. V tomto kontextu je třeba zmínit její praktické využití, protože do ní uschováte všechny své peřiny. Barevné provedení je buk a obsahuje přední a horní výklopná dvířka. Rozměry tohoto nábytku (šířka x výška x hloubka) jsou 80 x 88 x 43 cm. Nezapomeňte, že při celkovém nákupu nad 10 000 Kč u nás neplatíte nic za dopravu! Nakoupit můžete bez problému i na splátky. Objednejte si krásný nábytek ještě dnes, protože věříme, že Vám ho budou závidět... Celý popis

Koupit za 2 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Praktická skříňka na lůžkoviny plní mnoho důležitých funkcí. V tomto kontextu je třeba zmínit její praktické využití, protože do ní uschováte všechny své peřiny. Barevné provedení je buk a obsahuje přední a horní výklopná dvířka. Rozměry tohoto nábytku (šířka x výška x hloubka) jsou 80 x 88 x 43 cm.
Nezapomeňte, že při celkovém nákupu nad 10 000 Kč u nás neplatíte nic za dopravu! Nakoupit můžete bez problému i na splátky. Objednejte si krásný nábytek ještě dnes, protože věříme, že Vám ho budou závidět všichni Vaši přátelé!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Idea nábytek
Materiál lamino
Výška 88 cm
Šířka 80 cm
Hloubka 43 cm
Hmotnost 27 kg