Prádelník IDEA BALI 03A

0 %
(0 hodnocení)

K uložení prádla vám nemusí sloužit pouze vaše skříň, prádelníky a komody zastanou stejnou službu a budou se hodit do nejrůznějších prostor. Pokud navíc preferujete nábytek, který je nejen praktický, ale také zajímavý, pak se vám zajisté bude zamlouvat prádelník 3 zásuvky BALI v populárním retro stylu. Prádelník v barevném provedení dub Sonoma vám poskytne tři zásuvky s kovovými pojezdy pro uložení vašeho prádla. Tento skvělý prádelník BALI se bude hodit nejen do obývacího pokoje k dalšímu nábytku... Celý popis

Koupit za 6 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

K uložení prádla vám nemusí sloužit pouze vaše skříň, prádelníky a komody zastanou stejnou službu a budou se hodit do nejrůznějších prostor. Pokud navíc preferujete nábytek, který je nejen praktický, ale také zajímavý, pak se vám zajisté bude zamlouvat prádelník 3 zásuvky BALI v populárním retro stylu.
Prádelník v barevném provedení dub Sonoma vám poskytne tři zásuvky s kovovými pojezdy pro uložení vašeho prádla.
Tento skvělý prádelník BALI se bude hodit nejen do obývacího pokoje k dalšímu nábytku BALI, ale poslouží i samostatně v ložnici, v šatně či v předsíni.
Krásný prádelník s nápaditou imitací lýkového výpletu bude dokonale ladit s proutěnými doplňky, vystavte si na jeho plochu věci, které máte rádi a kochejte se stylově zařízeným prostorem.
Dodáváno v demontu.

Baleno
KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 50 × 16 × 104 cm)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Idea nábytek
Materiál lamino
Výška 80 cm
Šířka 80 cm
Hloubka 40 cm
Hmotnost 27 kg