Tomáš Graja, Kamil Šrubař, Alena Fridrichová, lenka Švehlíková, Robert Weinlich,Radka Buryánková a kol. Počet stran: 164 Formát: A4 Vazba: brožovaná Pracovní sešit Přijímačky 9 - matematika obsahuje vzorové úlohy pro přípravu žáka na Jednotou přijímací zkoušku na střední školy se studiem ukončeným maturitní zkouškou. Jednotlivé kapitoly a testy jsou svou strukturou a důrazem na tematické zaměření koncipované tak, aby žákovi pomohly vytvořit si představu o okruzích a typologii úloh, které budou... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tomáš Graja, Kamil Šrubař, Alena Fridrichová, lenka Švehlíková, Robert Weinlich,Radka Buryánková a kol. Počet stran: 164
Formát: A4
Vazba: brožovaná

Pracovní sešit Přijímačky 9 - matematika obsahuje vzorové úlohy pro přípravu žáka na Jednotou přijímací zkoušku na střední školy se studiem ukončeným maturitní zkouškou. Jednotlivé kapitoly a testy jsou svou strukturou a důrazem na tematické zaměření koncipované tak, aby žákovi pomohly vytvořit si představu o okruzích a typologii úloh, které budou použity v Jednotné přijímací zkoušce.

Příručka obsahuje 7 testovacích okruhů. Každý okruh se skládá ze shrnutí učiva, aby si žák mohl zopakovat potřebnou látku, dvojic řešených a neřešených úloh, kde si žák může prohlédnout vyřešené a podle nich vypočítat ty neřešené, a tím se seznámit s typologií úloh v didaktickém testu. Následují vypracované úlohy, ve kterých se v minulých letech nejvíce chybovalo s radami, jak se chybám vyhnout. Okruh uzavírají úlohy k procvičení.

Nakonec si své znalosti muže žák procvičit pomocí 10 ukázkových didaktických testu i s odpovědními archy.

K cvičebnici je navíc e-learning s videi vysvětlujícími učivo a dalšími úlohami. Přístup získáte po zaregistrování a zadání přístupového kódu na studium.vpohode.cz, kde najdete vypracovaná řešení a odpovědní archy k úlohám z příručky.

7 testovacích okruhů:
- Celá čísla, zlomky, odmocniny
- Jednotky délky, obsahu, objemu
- Tabulky, diagramy, procenta
- Algebraické výrazy, rovnice
- Slovní úlohy
- Geometrické výpočty
- Konstrukční úlohy
Zobrazit více

Parametry

Autor Taktik
Jazyk české
Nakladatelství TakTik
Rok vydání 2022
Vydavatel Taktik
Výrobce TAKTIK
Počet stran 164