PRIM I. E03P.3927.52

0 %
(0 hodnocení)

Hodiny jsou vyrobeny ze dřeva a proto jsou každé originální kus. Vezměte prosím na vědomí, že povrch produktů vyrobených ze dřeva či jiných přírodních materiálů může vykazovat různé nedokonalosti, které jsou však jejich přirozenou vlastností. Takové nedokonalosti proto nemůžou být předmětem reklamace. Stejně tak nejsou jako reklamace uznávány vady na dřevě či zbytky lepidla na zadních částech hodin, které nejsou viditelné. Reklamace se nevztahuje na menší deformace dřeva, lehké praskliny či... Celý popis

Koupit za 13 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hodiny jsou vyrobeny ze dřeva a proto jsou každé originální kus.

Vezměte prosím na vědomí, že povrch produktů vyrobených ze dřeva či jiných přírodních materiálů může vykazovat různé nedokonalosti, které jsou však jejich přirozenou vlastností. Takové nedokonalosti proto nemůžou být předmětem reklamace.

Stejně tak nejsou jako reklamace uznávány vady na dřevě či zbytky lepidla na zadních částech hodin, které nejsou viditelné.

Reklamace se nevztahuje na menší deformace dřeva, lehké praskliny či oděrky. Jsou to přirozené vlastnosti dřeva, které nedokáže ovlivnit zpracovatel ani dovozce, a proto nemohou být předmětem reklamace.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prim
Materiál dřevo
Barva hnědé
Styl stolní
Umístění hodin stolní

Podobné produkty